Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a szülinapjára?

Mit vegyek a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! A helyzet az, h egy nagyon érdekes szituációba keveredtem. Nem vagyok büszke rá, de sajnos egy olyan fiúval keveredtem össze, akinek barátnője van ( nem szeretném, h erre bármit is reagáljatok ) . Tanácstalan vagyok, mert most lesz a szülinapja pár nap múlva és fogalmam sincs, hogy mivel ajándékozzam meg. Sütök neki sütit, az már biztos és emellé szeretnék vmi maradandó apróságot is adni, de semmi olyat, amivel lebukhatunk...van vmi ötletetek? csak értelmes válaszokat várok !!!
2011. nov. 3. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy csokor virág megteszi. Majd a másik lánynál elhasználja.
2011. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oda van írva, h ÉRTELMES választ szeretnék.
2011. nov. 3. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, mondom úgy, hogy számodra is érthető legyen: nem sok lánynak van tapasztalata ilyesmiben, és talán nem véletlenül. Vágó? Értem, hogy nem szeretnéd, hogy bármit reagáljunk a szitura, de a szitu körül forog a kérdés. Ránézésre megoldhatatlan, pontosabban valakivel szakítania kell az arcnak. Sokan talán azzal lepnék meg, hogy "máig volt időd elköszönni kedves barátnődtől, ma inkább én köszönök el tőled" vagy hasonló. Esetleg burkolt célzásként fertőzd meg valamivel, biztos sikere lesz a másiknál.


Én is megkérnék mindenkit, hogy ne traktálja szegény kérdezőt olyasmivel, hogy "te nem vagy normális", mert szemmel láthatóan tisztában van azzal, hogy mit választott, és még ki is áll mellette. Micsoda, én ironikus?

2011. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!