Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én 175 cm magas lány vagyok,16...

Én 175 cm magas lány vagyok,16 éves. Kissebb szeretnék lenni. Az osztálytársaimtól is kisebb vagyok, magassarkút sem vehetek fel, mert magasabb vagyok a barátomtól, tudom hogy nem lehetek kisebb, de legalább hogy tünnék kiesebbnek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 29. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy, fogadd el, hogy ilyen vagy.
2019. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kivársz 2-3 évet, a dolgok rendeződnek a kívánsgod szerint.
2019. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2019. nov. 29. 20:23
 4/6 mindentudó99 ***** válasza:
41%
Ha nagyon el vagy keseredve akkor szólok hogy még növesben vagy. Leszel még magasabb is. De ezen kár stresszelni.
2019. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

185 vagyok nekem oké vagy.


A lányok nyúlnak a te korodban. Ez normàlis

35F

2019. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg pont ellenkezőleg, nagyobb szeretnék lenni. 155 cm vagyok mindössze, úgyhogy minden ismerősöm magasabb nálam, a lányokat és a fiúkat beleértve egyaránt. Ráadásul én már nőni sem fogok, mivel elmúltam 21 éves. Magas sarkút hordok rendszeresen, pedig nem igazán szeretem, pláne ha sokat kell mászkálni egy nap, akkor eléggé kényelmetlen már a végére. De még mindig jobb így, mert legalább annyival nem vagyok kisebb a többieknél. :)
2019. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!