Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amilyen az iskolában volt...

Amilyen az iskolában volt osztály napló, hol tudok rendelni? Biztosan jön a kérdés hogy minek az nekem? Na hát az unoka tesóim nagyon szeretnek iskolásat játszani, és ezt kértek a jézuskától .

Figyelt kérdés

#Osztalynaplo!
2019. dec. 3. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Hívd fel a Tanszergyártó ügyfélszolgálatát!
2019. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Jelenleg használatban lévőt legálisan nem tudsz venni.


***

Láthatólag te is csak iskolásat játszol/játszottál, mer rengeteg hibával írsz (osztálynapló, unokatesó, Jézuska, továbbá szórend és írásjelek hiánya).

2019. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőhöz: Az Országos Tanszergyártó és Értékesítő Vállalat szerintem már nem létezik. Az én időmben a Nyomtatványellátó Vállalatnál készültek (Nyomel).

Magánszemély nem vásárolhat ilyesmit, csak iskola.


Esetleg a sulival lehetne beszélni, talán van nekik selejtes, felesleges példány, amit odaadnak.

2019. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát, nekem pl fogalmam sincs, milyen is az osztálynapló. Mindig csak messziről láttam. Keményfedeles A4 méretű. Ennyi. Akkor, ha így nézem, megfelel egy sima füzet is, ami hasonló tulajdonságokkal bír.
2019. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eredetit nem.

Szerkessz egy excel táblában hasonlót, nyomtasd ki, fűzd össze. (Borítót is szerkeszthetsz neki.)

Gondolom, tudod, kb. hogy néz ki szerkezetileg.

2019. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Google?

Fél percembe került kitalálni, beírni..

Iskolai kellékek, osztálynapló

[link]

2019. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os! Nagyszerű! Bár nincs ott, de nem fogják kiszolgálni. Csak iskolák rendelhetik meg.
2019. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!