Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szülöi értekezleten megszokták...

Szülöi értekezleten megszokták nézni minden gyerek dináját?

Figyelt kérdés
Mert 32-en vagyunk csak nem mutogata végig minden szülönek a gyereke dináját..:/ Csak mert becsúszott pár rossz ami engem nem zavar mert félévre mindig kijavítom..

#iskola #napló #osztály #Szülöi értekezlet
2016. nov. 9. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a dina? Az a napló? Mert ha igen, akkor nálunk az úgy van, hogy értekezlet után a szülők odamennek és megnézik.
2016. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen a digitális napló a dina, köszi, remélem az enyém nem kiváncsi ><"
2016. nov. 9. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem nézték meg. Persze, ha valamelyik szülő kíváncsi volt rá, gondolom, megnézhette, de nálunk ez nem volt téma, sosem titkoltam a jegyeimet. (Én mindig úgy gondoltam, egy-egy rosszabb jegy esetén is a legjobb gyorsan túlesni a rossz hír közlésén:S, mint hogy akár hetekig nyomasszon, hogy mikor derül ki véletlenül...)
2016. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát engem nem bánt ha rossz jegyet kapok meg nem is félek hogy kiderülne mert nem tud..csak esetleg a szülöin, mert ha anya itthon megakarja nézni a dinát kézségesen megmutatom neki.. mihelys átirtam a jegyeket elem vizsgálattal..XD
2016. nov. 9. 21:02
 5/5 A kérdező kommentje:
De rossz tanulo se vagyok osztály 3.xdd a kis 4.1-emmel, ilyenkor évelején nehezen indulok:(
2016. nov. 9. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!