Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne kelljen...

Mit tegyek, hogy ne kelljen vele találkoznom?

Figyelt kérdés
Holnap feljön egyik ismerősünk,nem hozzám,de mivel jóban vagyunk,biztos engem is látni akar majd,beszélni akar velem,de én nem akarok.Hiába mondanám azt anyámnak,hogy mondd meg neki,hogy nem vagyok itthon,ő nem ilyen,szerinte ez bunkóság.De akkor mit tegyek?Segítsetek,please!:S
2010. júl. 19. 17:16
 1/8 anonim válasza:

annyira rossz a helyzet? miért nem akarsz találkozni vele?

például mond meg anyukádnak hogy programod van és elmész mielőtt megérkezik a vendég.

jobb ötletem nincs.max betegnek teteted magad. vagy valami

2010. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
menj el ottonról...
2010. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem tudok hová menni sajnos,de beszélni se akarok vele semmiképp.
2010. júl. 19. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy rádjött a cifrafosás és vonulj be a budiba...
2010. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó,köszi:DD

Az a bökkenő,hogy nem tudom mikor jön,csak azt,hogy délelőtt:SAzért az egész délelőttömet nem akarom a vécében tölteni:D

2010. júl. 19. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el addig otthonról. :)
2010. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most veszem észre, h ezt már írták. :D Attól függetlenül, csak eltudsz addig menni sétálni, vagy biciklizni.
2010. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amkor megérkezik akkor jöjjön rád. Ha megunsz a wc-ben lenni akkor kimászol az ablakon. Ha laptopod van akkor vidd be a budiba aztán el vagy ott nem?? ;)
2010. júl. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!