Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék véget vetni az...

Szeretnék véget vetni az életemnek, mert kilátástalanná vált a helyzetem. Ezt a részét eldöntöttem, ez már nem kérdés. A kérdés az, hogy vajon, hol találok valakit, aki segíthet nekem, hogy ne kelljen egyedül meghalnom?

Figyelt kérdés

Fórumötleteket, oldalcímeket várok.

Ráadásul, engem az idő is szorít, nem sokáig tudom már ezt elhúzni. Kérlek, ha a kérdésem, indulatot vált ki belőled, dühöt, vagy bármi más negatív érzést, akkor kíméld meg magad attól, hogy leírod, mert leperegnek már rólam a bántások, nem ez érdekel. Az érdekelne, hogy hol ismerkedhetnék ilyen emberekkel.


2011. okt. 8. 10:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%
Tudjuk jól, hogy biztatást akarsz mert egy hülye is be tudja írni a googleba amit keres.
2011. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
69%
LOL
2011. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
63%
Az nem akar öngyilkos lenni aki nem képes saját magával végezni. gyáva vagy.
2011. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
62%
Egyedül nem megy? Gyáva vagy. Lol.
2011. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
73%
Az öngyilkosság gyávaság, ráadásul a családtagjaiddal szúrsz ki legjobban. Hogy lehetsz ilyen önző? Legyél gerinces és oldd meg a problémáidat. Amúgy tudtad, hogy az öngyilkosok a pokolra kerülnek és nem nyugszik meg a lelkük? sokszor fel sem ismerik, hogy halottam. Tehát a problémáidat hurcolni fogod magaddal az örökkévalóságig. Szóval inkább oldd meg.
2011. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%

Ha igazán öngyilkos akarnál lenni, már rég megtetted volna és nem itt irosgatnál ilyen baromságokat.

Megkérdezhetem, hogy ezzel a kérdéssel mi a célod?

2011. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%
*fel sem ismerik, hogy halottak
2011. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Okoskám, keress rá te is a google-ban, böngészd át, és akkor megérted, hogy miért fordultam ehhez a csatornához..Állítólag könnyű ilyesmihez társat találni, de úgy tűnik, hogy annyira azért mégsem..

Egyébként bátrabb vagyok, mint az akinek az a szórakozása, hogy név nélkül fikáz..Az ilyen érzéketlen állatoknak is köszönhető, hogy az érzékenyebb természetű embereket simán eltapossák..Családtagjaim nincsenek, az apám is így távozott el, úgyhogy hadd ne kelljen még pár okoskodó, névtelen "emberke" véleményét olvasnom..A bíztatás, édesanyádnak kellett volna, hogy használjon antibébit.. Nekem társ kell, hogy ne egyedül pusztuljak meg, ha már az egész életemben egyedül voltam.. Félek tőle így.. Ennyi

2011. okt. 8. 11:19
 9/35 A kérdező kommentje:
A továbbiakban pedig nem arra vagyok kiváncsi, hogy a frusztrált kis szerencsétlenek, hogyan tudnak fikázni, rosszindulatuskodni, hanem a kérdésemre szeretnék választ kapni, vagy hasonló elképzeléssel rendelkező emberkét megismerni. Ennyi!
2011. okt. 8. 11:22
 10/35 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha itt valaki frusztrált, az te vagy. :D
2011. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!