Mi az a sleeper?

Figyelt kérdés
Hello,Sokszor hallotam egy-egy autóra hogy sleeper és nem tudom mit jelent,megtudnátok mondani?

2019. dec. 6. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt találtam választ:

[link]


Ami nagyjából: nagy teljesítményű kocsi, igénytelen külsővel, a mit még a tulaj is elhanyagolhat (külsőleg), de igazából masszív, jó kocsik.

2019. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Külalakra gyárias, visszafogott kinézetű, de motorikusan elég komolyan tuningolt autók
2019. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mondhatni, a grindhouse-halálbiztos c. Film autója is sleeper
2019. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sleeper egyáltalan nem jelent lepukkantat. A Halálbuztos chargere meg semennyire sem sleeper.


Sleeper lehet pl egy passat 1.8t, amire akasztanak egy baxott nagy turbót, komoly motortuningot kap, amihez természetesen teljes fék és futómű csere dukál. Ez az autó brutálisat fog menni, de kívülről csak egy átlagos 20éves passat lesz. Vagyis a sleeper olyan átlagos autó, ami nagyon komoly tuningon esett át, de ez kívülről nem látszik rajta.

2019. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!