Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy "sleeper" autót akarnat...

Ha egy "sleeper" autót akarnatok építeni milyen alapot valasztanatok?

Figyelt kérdés

Ez csak elmeleti kerdes, csak kicsit elkalandoztam ebbe az iranyba. Egyszer lehet epitenek egy sleepert.

En elsosorba regebbi volvokra gondoltam .

Ti milyen autot valasztanatok erre a celra?


2017. dec. 4. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
ha építeni akarsz, az sok pénz és sok papírmunka lesz és nagy szakértelem kell hozzá. A klasszikus sleeper pedig inkább az, ami gyárilag erős, csak nem úgy néz ki. Volvoból is van ilyen, bőven, nézz utána.
2017. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én G Astrán gondolkodtam egy időben. Sima 5 ajtós karosszéria 1.4 16V felirattal, turbós OPC motorral.

De nagyon drága lett volna... mérnökkel terveztetni, engedélyeztetni a tervet, összerakni, megint engedélyek stb. bürokrácia.

2017. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Clio sport 2.0, építeni se nagyon kell.
2017. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Régen akartam csinálni, pontosabban venni egy teljesen alap kinézetű, szürke kisegér 100-as Audit 2.2-es turbómotorral, amit konkrétan a csillagos égig lehet tuningolni, és futómű, fék is megoldható hozzá. Na ezt eltudnám képzelni most is, főleg hogy azóta a 100-as még régebbi autó lett, furcsa lenne mindenkinek egy ilyen régi autó, hogy hogy megy.

Érdekes sleeper autók vannak amúgy teljesen gyárilag is, volt szerencsém például többször Opel Vectra C 3.0 CDTI-hez, V6-os turbódízel, szolíd chip is van benne, tehát 200 ló felett van jóval. Mikor nyomultam vele a belső sávban, az Audisok, BMW-sek nagyon néztek, hogy ez 140 felett is hogy elhagy mindenkit. Van ebből 3.2 benzin is, az mégerősebb, és az emberek nem számítanak arra, hogy így megy egy Opel.

Még érdekesebb lehet (bár ez elég nehezen megvalósítható) egy W123-as Merci, amit mindenki tud, hogy nagyon lusta autó. Na ebben a 3000-res gyári turbódízel motort jól fel lehetne piszkálni, hogy menjen mint állat, azt hiszem ez lenne a legnagyobb meglepi.

2017. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Volvo tökéletes ötlet, találsz egy jó 850R-t pl. és nagyon építeni / engedélyezni sem kell semmit. Maximum gyári állapotra helyrehozni és megvagy. Egy akkora kocka kombinál mélyebben alvó sleepert nem találsz máshol :)
2017. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nekem lesz egy erősebb autóm, akkor csak azért is rárakok egy 1.6 feliratot. :D A3 Audiból még lehet is 1.8-2.0 turbót venni, és 1.6-tal is gyártották.
2017. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Opel Corsa A GSI
2017. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
audi quattro
2017. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!