Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet rókát szelídíteni...

Hogyan lehet rókát szelídíteni a Minecraft ban?

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 13:48
 1/4 he84 ***** válasza:
Nézz utána a Google-n rákeresve. Itt nem sokan értenek a Minecraft-hoz. Amúgy valamilyen bogyókkal egy bokorról, ha jól emlékszem. De jobb az, ha inkább utánanézel, úgy biztosabb.
2019. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%
Szerintem sehogy. Már próbáltam.
2020. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DoctorStrange56 válasza:
75%
édes bogyóval lehet szelidíteni!!!
2021. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kettő felnőtt rókát kell keresned, azokat szaporítanod és a kisrókára rárakni egy pórázt, és vidd minnél messzebb a szüleitől, és neveld fel, persze ne egyből nyomj le a torkán annyi bogyót hogy felnőjjön mert úgy nem tudom hogy sikerül e vagy sem és amugyis sokkal izgalmasabb normálisan felnevelni, de ha meg is szelidítetted akkor nem fog követni se leűlni úgy mint egy kutya vagy egy cica, persze leűlni letudd de nem akkor mikor épp akarod, ezért pórázzal rángathatod magadután, én azt tapasztaltam bedrock editionba hogy ha megtámad egy farkas akkor a róka ráugrik az adott farkasra, nem tudom hogy egyszer e vagy többszőr mert én szívgörcsöt kaptam mikor láttam és gyorsan kinyírtam a farkast nehogy megölje a rókám😂, más mobnál nem tudom hogy működik e, bármint hogy más mobot is megtámad e😅 (java editionban ismét nem tudom hogy működik e vagy sem, csak bedrockom van)
2022. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!