Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a ---> SZÓLNAK...

Mit jelent a ---> SZÓLNAK <--- szó Angolul?

Figyelt kérdés
Nem tudják a fordítók ezt lefordítani. Köszönöm előre is a segítségeket.
2019. dec. 10. 16:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Tehát te tudsz angolul, csak a szól/beszél/hív többes szám harmadik személy nem megy?
2019. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset tudok Angolul. Az nem megy. Szólnak, ha tudnám mit jelentene boldog lennék. :D
2019. dec. 10. 17:47
 13/26 anonim ***** válasza:

Magyarul sem tudsz. Miért írod nagy betűvel azt, hogy angol?

Szól speak, beszél talk, hív call

2019. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Leírom az igazságot ez a szó, hogy szólnak<--- jelentése azért kell nekem, mert nagyon szeretek egy rádiót aminek a neve, úgy írom, hogy ne legyen reklám re.ro rádió.
2019. dec. 10. 17:54
 15/26 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén neked, hogy nem voltam olyan jó helyesírásból néha volt, hogy 1-es is volt, de inkább 2-3 voltam belőle, de fejlődtem belőle hála a számítógépes világnak, mert pl. ha írok valamit tudjátok a leghíresebb közösségi oldalon ott pirosan aláírja a hibás szavakat.
2019. dec. 10. 17:57
 16/26 anonim ***** válasza:
De ha mondjuk megmondanád, pontosan melyik mondatba kell, akkor biztosan meg tudnánk mondani.
2019. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha az Angolok is megismernék Magyarország leghallgatóttabb rádióját a re.ro rádiót én egy játékoldalon vagyok fent és ott szeretném, úgy megosztani ezt a rádiót, hogy legyen válasz is mögötte.
2019. dec. 10. 18:01
 18/26 A kérdező kommentje:
Így akarnám a mondatot írni, hogy értsék az Angolok mit akarok nekik megosztani írom. google search ---> google kereső ---> re.ro rádió.hu ezt, így írom csak nekik, így értik és most jön a lényeg azt akarnám nekik írni, hogy Angol re.ro dalok ---> songs a jelentése és ezt nem tudom a szólnak szó jelentését már csak ez kéne. :D
2019. dec. 10. 18:05
 19/26 A kérdező kommentje:
Hiába próbálom helyetesíteni a szólnak szót mennek szóval arra sincs találat helyes. :/
2019. dec. 10. 18:27
 20/26 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit jelent a mennek szó? Ha nem akkor nem baj, így jártam akkor.
2019. dec. 10. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!