Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változzak meg? Hogyan...

Hogyan változzak meg? Hogyan legyek életvidám, kedves, türelmes?

Figyelt kérdés

Szeretnék megváltozni,mert nem szeretem,sőt utálom,hogy sokszor egy bunkó paraszt vagyok sok mindenkivel,és akaratlanul is megbántok embereket.Nem igazán vagyok kedves sem,vagyis olyan mintha 2 énem lenne,az egyik a kedves,jószívű,a másik az önző,bunkó,és sajnos ez utóbbi többször előjön.Nagyon türelmetlen is vagyok,sokszor kedvetlen,bánatos,pedig nem lenne rá okom,hisz nem éhezek,van 2 kezem,lábam,van tető a fejem fölött,és mégis.Nem tudok örülni az apró dolgoknak,mindig másra vágyom,és elégedetlen vagyok.Szeretnék közvetlen,nyitott,cserfes,barátságos lenni,de olyan nehéz megváltozni.A külsőm miatt van önbizalomhiányom,nem mondanám azt,hogy csúnya vagyok,de világszép se,inkább átlagos,de ezen most dolgozom,hogy lefogyjak/megváltozzak kivülről,és akkor talán könnyebb lesz belülről is.

Pl.tavaly kezdtem a gimit,de még az osztályból csomó mindenkivel nem beszéltem,nem ismerem őket,nem tudok beszédbe elegyedni velük,és ezen (is) akarok változtatni:(

16/L


2010. júl. 19. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Az már jó dolog hogyha érzed hogy változni akarsz :) És ha akarod akkor menni is fog :) A külsődet meg szeresd :) Próbálj beszélgetni az osztálytársaiddal , biztosan van valami téma :)És próbáld meglátni az apró dolgokban az örömet és a kincset , hidd el ha ez sikerül akkor már jó ,az embernek csak észre kell venni a csodát amit ott van az orra előtt , ilyen például bármelyik virág vagy akármi :)

sok sikert!

2010. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
legyél hippi vagy rasztafari, az szuper
2010. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csajszi én is ugyanez vagyok,csak egy évvel fiatalabb:)és most kezdema gimit majd ha akarsz írhatsz privit:D
2010. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!