Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem enged instagramra...

Miért nem enged instagramra regisztrálni?

Figyelt kérdés

MEgpróbáltam már 4 email címről de minden esetben az alábbi hibaüzenetet kapom regisztrációkor:

"Sajnos hiba történt a fiókod létrehozásakor. Kérjük, próbáld meg hamarosan újból."

Ha megpróbélom újra ugyanezekről az emailekről akkor pedig azt írja már foglalt az email cím. Ha jelszó emlékeztetőt próbálok meg küldeni rá akkor pedig azt írja nincs ilyen email cím a rendszerben. Hogy a francba kel lregisztrálni erre a szarra???



2019. dec. 12. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
13 év alatt nem lehet regisztrálni, ha kéri a születési dátumodat és 13 év alattit írsz be, az is gond lehet.
2019. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt kérdezi meg h elmúltál e 18. Nem kell beírni semmit, csak kiválasztani h elmúltál.
2019. dec. 12. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Valahol elszúrod a regisztrációt. A félig történt regisztráció miatt írja, hogy az már foglalt.
2019. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ezt írja ki, pedig mindent jól csináltam. Nagy rakás szar az egész
2020. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valaki segítsen nekem is ez van.
2022. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!