Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autista fiúk volt már barátnőtök?

Autista fiúk volt már barátnőtök?

Figyelt kérdés

Nehezen tudtok becsajozni?

Kíványátok a párkapcsolatot vagy bármilyen egyébb dolgot a nőktől?

Komoly párkapcsolatra vágytok inkább vagy nem?



2019. dec. 14. 02:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Még engem nem érdekelnek 15évesen a lányok, de valószínűleg nagyon nehezen tudnák. (auti vagyok)
2020. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Van 4 autista fiú ismerősöm. Első 19 éves. Volt neki 2 párkapcsolata, de ezek 2 hónapig tartottak kb. A második 18 éves. Neki 1 féléves kapcsolata volt. A harmadik 18 éves. Neki még nem volt párkapcsolata. A negyedik 20 éves és neki sem volt egyáltalán. Hát elég szomorúan hangzik.
2020. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
Mi az oka, hogy ezek szerint az Asperger es is szeretne kapcsolatot, de vagy nem jon ossze vagy (es ezt ertem kevesbe) ha osszejon tobb is (tehat nem kinevetik stb…), akkor megis veget er? Mi az oka ennek?
2022. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

A kérdésekre válaszolva.


címn kérdés: Még nem. ugyan online volt, de csak text volt főleg...long distance


Igen, de... Még nem érzem késznek magam rá teljesen.

Igen :) már gyerekkorom óta érdekesnek találom a romatikus kapcsolatokat, talán azért is, mert kevésszer éreztem milyen szerelmesnek lenni

Hogy komoly? Szerintem igen.

2022. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!