Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha veszek új telót abba at...

Ha veszek új telót abba at kell tenni az en sim kartyamat? Jó bele a méret ilyenkor?

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Át kell tenni, a méretet pedig neked kell tudnod. Megnézed a jelenlegi és az új telefon specifikációját, hogy melyiket támogatja. Ha ugyanaz, csak át kell rakni. Ha kisebb mint a jelenlegi, akkor vagy a szolgáltatóhoz kell bemenni és cserét kérni, vagy egy GSM boltba menni ahol ingyen kivágják neked a jó méretre. Házilag is lehetne farikcsálni, de ha elrontod, akkor garantáltan cserélni kell.
2019. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legújabb okostelefonokba micro sim kell. Az én simem nem olyan régi, ez úgy lett megcsinálva hogy ki lehet törni belőle hogy kicsi sim legyen. Ha régi a sim akkor ilyet nem lehet. Menj a szolgáltatóhoz és megoldják.
2019. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 2 éve olya SIM kártyát kaptam, ami 3 méret, 1-ben. Van egy nagyobb keret, abba illeszkedően egy kisebb keret, abba illeszkedően a SIM kártya.

Az akkori telefonomba a legkisebb méret kellett, kipattintottam. A mostaniba a közepes méretű kell, a SIM kártyát visszanyomtam a kisebb keretbe, úgy tettem a telefonba. (Persze, ehhez kellett, hogy megőrizzem a kereteket.)

Ha nem ilyen, és méretet kell váltani, akkor lehet barkácsolni (található interneten ilyen leírás, bemutató), de nem biztos, hogy jól sikerül; úgyhogy otthon nem érdemes csinálni.

Tegnap rendeltem kártya-független telefont telefonkészülék kereskedőtől, és új SIM kártyát távközlési szolgáltatótól. A szolgáltatónál a méretet eleve nem lehetett megadni, csak azt lehetett kiválasztani, hogy milyen szolgáltatási csomagút kérek. Ebből azt gondolom, hogy megint 1-ben 3 méretűt kapok; akkor mindegy milyen készülékbe akarom behelyezni: legfeljebb kis kézimunka, és jó lesz. Akkor is, ha majd készüléket cserélek, és abba más méretű kell. (Hacsak addig be nem vezetnek más alakút, méretűt.)

2019. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!