Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy hasznalt rolexem, hol...

TSZXFRD kérdése:

Van egy hasznalt rolexem, hol tudnam eladni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy rolex oram, ami kihasznaltsag miatt eladnam, (eredeti) mar eleg regota megvan,de meg szeretnek valni tole. A hasznaltat leginkabb ugy ertenem,hogy itt ott kopott kicsit (mukodik) csak kopott a sor szama mindene latszik, tokeletesen mukodik. Annak idejen eleg dragan vettem, hol tudnam legkonyebben eladni? Esetleg orashoz bevihetem megprobalni neki eladni? Nem nagy osszeget kernek erte ez egy ertelmu, ugyhogy hova ajanlanatok leginkabb,hogy hol adjam el?
2019. dec. 17. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez a legkamubb, legátlátszóbb duma, hogy "eredeti Rolex tesókám, de csak ma csak neked, csak 10ezer". Ha eredeti, miért szórnád el szarért-hugyért?
2019. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Talán itt próbáld meg, valamelyik linken:

[link]

2019. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért egyértelmű, hogy nem nagy összeget kérnél érte? Ha eredeti rolex, és neked is sokba került. Ezek az órák nagyon jó befektetések. Idővel nem kevesebbet érnek, hanem többet, ha jó állapotúak, és működnek.
2019. dec. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elso! Ne legy mar ekkora vereb,ha mar orasnal akarom eladni akkor szerinted kamu orat fogok oda vinni,hogy be egjek vele?
2019. dec. 18. 11:17
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolso! Ez a baj,hogy nincs tul jo allapotban 4 millio volt mikor vettem 2009-ben most mar a kapocs se jol fog, es kopott nehany helyen..
2019. dec. 18. 11:20
 6/11 A kérdező kommentje:
De ettol fuggetlenul mukodik
2019. dec. 18. 11:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Eze-öccázat adok éte...
2019. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha valóban eredeti, mutass róla itt képeket. Kepkuldes.com-ra töltsd fel és illeszd be a fotókat.. kíváncsi vagyok:)


a sorszám hol kopott amúgy? ha belső gravíros, nem kophat.. ha nem belső gravíros, akkor normális esetben nem kophat/de nem is látszódhat.

2019. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok privát üzenetben válaszolni, de nyugodtan küldj.
2019. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2019. dec. 23. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!