Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti. Mit tennetek az alabbi...

Anika2225 kérdése:

Ti. Mit tennetek az alabbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy ferfi akivel meg tetszettunk egymasnak egesz veletleb szeruen kezdodott amikor wlosszor meg lattuk veletleb egymast az utcan aztan pedig kiderult hogy egy utcaban is lakunk.O mar akkor be akart probalkotni kerdezte,foglalt e vagyok de mondtam hogy igen hazassagban elek egyenlore rossz hazassagban.Neki is van egy rossz kapcsolta hol egyutt elnek a novel hol nem.Neha irogat neten keresztul egy kozossegi oldalan ugy vettem eszre szivessen kozeledne felem de tudjuk mindketten hog ez igy nem helyes de valamiert meg se tudjuk egymast el felejteni.Viszont felek en is ha kiderul mit fog szolni a baratnoje aki hol van hol nincs amigy a pasassal nincs kiztubk semmi,azon kivul hogy neha fel keres netwn de netwn kwresztul nwm lehwt ugye normalissan meg beszelni hogy mit es hogyan akar.aazt mibdta nem akar nyomulni mert van ferjem,de ha elvallok akklr szamithatok ra barmiben ha kell segitseg.Nem is ertem miert keres fel ha van nwki baratnoje igaz o is rossz kapcsolatban el.
2019. dec. 18. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Borzadály, ha egy nő ennyire életképtelen egyedül, hogy képes kapcarongyként egy szar kapcsolatban tengődni, várva, hogy talán jön valaki, aki majd "megmenti" és eltartja ugyanúgy, mint ahogy most eltartja a férje.

Elárulom, sosem leszel így boldog és mindenki beléd fogja törölni a lábát. Na de biztos megéri, mert ha zavarna, nem élnél így.

Én ezt fel sem tudom fogni.

Amúgy nem, nem él szar kapcsolatban a pasasod, csak néha megkefél másokat is, ennyi, ne legyél már ilyen hihetetlenül naiv.

2019. dec. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"O mar akkor be akart probalkotni kerdezte,foglalt e vagyok"

Ő együtt van valakivel, és be akart próbálkozni, tehát nem akarta elhagyni az illetőt csak mellékesen meg akart dönteni téged is. Itt szó sincs elhagyásról, rossz kapcsolatról, ez csak duma, hogy nehogy elszaladj, szeretne maga mellett tartani, szédíteni egy kicsit. Mivel érzi, hogy horogra akadtál, ezért tolja neked a süket dumát.


"ha elvallok akklr szamithatok ra barmiben ha kell segitseg"

Azt nem ígérte, hogy ő szakít a csajával, mi? És azt se, hogy ha elválasz, együtt lehettek. De ha elválsz, akkor megdönt, plusz ha fel kell szerelni a függönykarnist, akkor segít, de amúgy ennyike.


Tényleg ne legyél naiv, ez a csávó semmit nem ígért, szándékosan, hogy később ne vagdoshasd a fejéhez... láss át ezeken az üres szavakon. Ő abban bízik, hogy féreteszed az aggályaidat és hagyod magad neki, utána meg majd jön a nagy dumával, hogy ez mégse volt így jó, neki ott a barátnője, neked meg a férjed... Ó, Istenem, hány ilyet láttam már, hány ilyet néztem végig!


Ugyanakkor meg el kell mondanom érvként azt is, hogy rossz a házasságod, oké, de ha már kifeé is kacsintgatsz, légy őszinte, egyenes, válj el, és utána pasizz. Ne vágd át ilyen rondán a másikat. Neked se esne jól, gerinctelen.

2019. dec. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!