Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Gypsy Rose B. történetéről? Ki a bűnös? Szerintetek is börtönt érdemelt? (mert szerintem nem)

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem érdemel börtönt, de egy kezelést mindenképp. De azt sem büntetésül, hanem azért, hogy amennyire lehet túltegye magát azon, amit az anyja művelt vele, és megszabaduljon az anyja miatt esetleg kialakult mentális zavaroktól. A gyilkosságra való felbujtás miatt szerintem nem érdemel börtönt semmiképp!

A srác viszont nehezebb kérdés. Szerinted?

2019. dec. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A srác igen, neki nagy baj van a fejében. Egyébként értem én, hogy az anyja csalt és hamisított... De ez akkoris hogy nem tűnt fel az orvosoknak? Vagy miért hagyták?.... Hihetetlen hogy a mai világban ilyen meg történhet...
2019. dec. 19. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is hihetetlen, hogy az orvosok úgy végeztek rajta műtéteket, hogy közben semmi baja nem volt. Meg az se tűnt fel nekik, hogy a lába is rendben van
2021. aug. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha érdekel téged a története, nézd meg Iza. videóját 😊
2021. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem felmentésre jogosult mind a kettő
2022. márc. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
75%
Szerintem Gypsy exe tényleg megérdemli a börtönt. Alapból is egy mentálisan beteg ember, több személyiséggel, neki itt a helye, mert közveszélyes, szegény Gypsy meg egy lelki sérült áldozat, akit majd 20 éven keresztül kínzott az anyja, és leépítette őt. Az anya is megérdemelte a halált.
2023. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!