Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy jöhetett ki ennyi?

George1113 kérdése:

Hogy jöhetett ki ennyi?

Figyelt kérdés
hogy jöhetett ki majdnem 200 000 ft évvégi villanyszámla mikor nem fogyasztottam sokat ? ez szerintetek is sok vagy természetes hogy kijöhet néha ennyi évvégéree?
2019. dec. 19. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem természetes, egyeztess a szolgáltatóval, ez rengeteg. Mennyi a havi díjad amúgy?
2019. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
havi díjam kb ötezer. nem megy sok minden. 3 dolog megy. ebbe az évben 6 csekk maradt el mert nem küldtek csekket tehát 5 csekk befizetésre kerül elmaradt 6 csekk és ezt nyomták a végszámlához így lett 180 ezer végszámla de nem tudom hogyan. az órába is annyi a kilovatt mennyi a csekken így nem tudom mit csináljak.
2019. dec. 19. 13:46
 3/7 A kérdező kommentje:
egy energiatakarékos olajradiátor ami megy és egy hagyományos főzőlap és egy villany körte ennnyi ezt használtm csak. lopni nem lopják az áramom arról tudnék. ha valamelyik műszaki szívta voln le az áramot oké na de ennyire? egy főzőlap ilyen durva mikor más háztrtásba ezer dolog megy?! ezt nem tudom elhinni hogy fizetem ki mind ezt? most itt év végén? nem tudom már mit gondoljak bocsi de kivagyok akadva
2019. dec. 19. 14:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elektromos fűtés elég sokat eszik, de menj be a szolgáltatóhoz és egyeztess velük. Meg mindenekelőtt nézd meg hogy az órádban mennyi a fogyasztott mennyiség! Azt vesd össze a számlán lévő mennyiséggel, utána matekozz.
2019. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
összevettem és stimmel a kilowatt az órán és a csekken is. hétezer kilovatt van mind kettőn. csak nem tudom mi fogyasztott ennyit mikor se tv sem micró se mosóhép de még a villany körte is csak egy helyen ég. csak annyi üzemelt amennyit a fentiekbe felsoroltam.
2019. dec. 19. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elektromos radiátor lessz szerintem a hunyó.

Az elektromos fűtés a legdrágább.

2019. dec. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem hiszem igazatok van.
2019. dec. 21. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!