Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a ferjentoo...

Anika2225 kérdése:

Szerintetek jogos a ferjentoo hogy ezen felpukkadt?

Figyelt kérdés
A ferjem szuleivel sajnos nem.tul,jol jovunk ki.Nem jarok veluk ossze es ok se jonnek ide.A parom az beszel veluk mivel nem allt mellem amikor a az elso hazassagabok szuletett gyermeke es a kozos gyermekunk kozott kulombseget tettek.Ami szinten rosszuk esett.a ferjem apja unnepkte a szulinapjat es a ferjem keg kerdezte el e megyek vele.De mivel en ugy gondoltam hogy,ha nem.tartunk kapcsolatot akkor felesleges el mennem es.jopofat vagni mi el nem.is beszelek.veluk se ok velem.A ferjem ezen fel pukkadt szokas szerint es fogta a gyereket es elment vele.Engem nem ertett meg egy kicsit sem.hogy felesleges elmennem.ha mar nem beszelunk,egymassal anyosomekkal.
2019. dec. 20. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tudom, idegenként semmi jogom felettetek pálcát törni, DE HA már ennyiben nem tudtok kiegyezni, megbeszélni a dolgokat, akkor mi lesz később?

Én értem a te szempontodat, de megértem a férjedét is, hiszen a szüleiről (apjáról) van szó.

Ami itt említesz, hogy a gyerekek között különbséget tettek a férjed szülei, és ez neked rosszul esett - ami érthető -, ezt megbeszélted a pároddal? Elmondtad neki? Tud róla? Mert ha az alapvető kommunikáció rossz köztetek, vagy egyáltalán nincs, akkor ez az egész kapcsolat, csak vak vágány lesz az életetekben.

Mindig gondolj arra: fordított esetben te hogyan viselkednél? Ha nem mondod meg - egyértelműen - a párodnak, hogy neked mennyire kényelmetlen/kellemetlen ott lenni náluk, és jópofizni, akkor ezt sosem fogja megérteni. Ellenben, ha mindezt már átbeszéltétek, de mégis ez a helyzet, akkor ez a kapcsolat már régen rossz.

2019. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jogos hogy mérges lett rá, de jogos a te érzésed is. Na akkor hol a megoldás, ezen fogtok veszekedni hónapokig, vagy el is váltok miatta?

Üljetek le és felnőttek módjára a sérelmek hajtogatása helyett hallgassátok meg egymást, s találjatok ki egy KÖZÖS kompromisszumos megoldást.

2019. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!