Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fizetnem kell érte valamit?

Fizetnem kell érte valamit?

Figyelt kérdés
ha egy webáruházbol rendeltem és ők ki hagytak a rendelésemből 2 dolgot akkor ok feladják a hiányzó dolgot akkor nekem fizetnem kell valamit a futárért,vagy ők fizetik
2019. dec. 20. 14:31
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni, de nyilván nekik kell állni az újabb futár költséget.
2019. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 belapus ***** válasza:
100%

Szerepel a számlán ( vagy a rendelés visszaigazolásán ) a két termék ?Ha igen, akkor úgy lenne korrekt, ha nem számolnak fel költséget, ha nem szerepel, akkor elképzelhető, hogy lesz még egyszer szállítási díj.

Pontosabb infót az ügyfélszolgálattól kaphatsz.

2019. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen szerepel s számlán mindkét termék
2019. dec. 20. 17:29
 4/6 A kérdező kommentje:
mondjuk hívtak attól a cégtől akitől rendeltem és azt mondják hétfőn ér ide amit kihagytak csak ezt nem kérdeztem hogy keklk e fizetni de egyértelmű hogy nekik kéne mert én kifizettem a teljes összeget +a futárt
2019. dec. 20. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem két rendelésnek veszik akkor elvileg nem kell fizetned - de ettől még bepróbálkozhatnak. Ha megteszik akkor írj nekik egy levelet amiben megreklamálod, ha ez nem hat rájuk akkor fogyasztóvédelem az majd szépen megbírságolja őket.
2019. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg még mielőtt ideér a második adagod. Tudni szeretnéd és tudnod is kell.
2019. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!