Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üres parkolóban mi a bánatért...

Üres parkolóban mi a bánatért állnak mellém?

Figyelt kérdés
Ha egy tök üres parkolóba beparkolok, akkor állandóan mellém, körém parkolnak, pedig rengeteg hely van még. Úgy is próbáltam már, hogy jó távol álltam a kivezető gyalogutaktól, de mint mágnesre a vas, úgy tapadnak rám. Miért csinálják ezt az emberek? Miért kell a másik nyakára mászni? Szerintetek ez normális?

2019. dec. 20. 20:45
1 2
 1/15 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Mert az ember társas lény. Őszintén bevallva, ha lenne egy tök üres parkoló egy kocsival, én is valahol a kocsi közelében parkolnék le.

Szerintem ebbe belemagyarázható az az ösztön, hogy együtt, közel egymáshoz biztonságosabb a lét. Elvégre mi sem éltünk mindig házakban és vezettünk autókat. :)

2019. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csordaszellem... ahogy az #1-es írta ösztönösen keressük a másik társaságát. Ez pont olyan hogy oda ülnek be az emberek étterembe ahol már ülnek mások és nem oda ahol senki.
2019. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vagy akar valamit. Az se ritka.
2019. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg így van, amiket írtak, és brutális. Főleg, amikor csak ketten vagytok a parkolóban, és a közvetlen melléd álló autó még rád is csapja az ajtót. Na az kész.
2019. dec. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ösztön, az ember alapvetően társas lény.
2019. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 veterán vas ***** válasza:

És ez miért zavar téged?

Hiszen ha tele lenne a parkoló, és csak melletted lenne egy üres hely, akkor kénytelen lenne oda állni.

Szóval, az eredmény ugyan az, akár ketten vagytok, akár dugig tele placc.

No de akkor minek a kérdés, ha a végeredmény ugyan az? ;)

2019. dec. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szekszi a kocsid bébi.
2019. dec. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"És ez miért zavar téged?


Hiszen ha tele lenne a parkoló, és csak melletted lenne egy üres hely, akkor kénytelen lenne oda állni."


Itt üres parkolóról van szó. Azért zavar, mert minek egymás seggében lenni, ha egyszer van hely... Általában szerszámokkal van tele a kocsim, így külön örülök neki, hogy rámolásnál "megkönnyítik" a dolgom a kedves autóstársak.

2019. dec. 22. 16:40
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Rakjál a melletted levő üres helyre egy kőművesállványt.
2019. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én pl valamilyen oknál fogva autó mellé szeretek parkolni🤷 szóval könnyen lehet én is oda állnék.
2019. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!