Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldről rendelés?

Külföldről rendelés?

Figyelt kérdés
Rendeltem már párszor online,de még külfölről sosem (Amerika) egy cipőt néztem ki magamnak. Az oldalon azt irja taxal és a szállitással együtt 290 dollár, ha átér a vámon a cipő és Magyarországra jut, onnan, hogy jut el hozzám? ( mit kell tennem ,hogy eljusson) Bocsánat, ha idióta a kérdés, vagy ha hülyeséget irok, de nem találtam ezzel kapcsolatban hasznos infót.
2019. dec. 20. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:

A rendelés módjától függ, te választod ki. A standard szállítás olcsóbb, lassabb, és a posta szállítja. Az expressz drágább, gyorsabb, és valamelyik futárszolgálat.

Viszont a 290 dollár után kell fizetned 27% áfát, 2,5% vámot és 3500 forint eljárási költséget.

2019. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!