Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldről rendelhetem?

Marci1992 kérdése:

Külföldről rendelhetem?

Figyelt kérdés
Most vettem egy ecigit,de nem vagyok teljesen tisztába a jelenlegi szabályokkal....Az tudom hogy maga a készüléket nem rendelhetem be pl. Kínából ,hanem 6* annyiért kell nemzetibe megvenni...de az alkatrészekkel is ez a helyzet? Szóval porlasztót,aksit rendelhetek külföldről? Vagy az is tilos?

2018. ápr. 25. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerinted beleneznek a kis csomagodba? En mindent szlovakiabol rendelek, dhl futar hozza, vamost nem is lat.
2018. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az aliexpressről rendelek szinte mindent (kivéve liquid), sokkal olcsóbb. Ingyenes szállítással szoktam kérni a csomagot és a csomagra általában azt írják rá, hogy gift (ajándék), és általában 20 EU alatti összeget írnak rá (max. 8-10 eurot). Így nem kell vámot sem rá fizetni (már több, mint egy éve így rendelek havi szinten). Rendeltem már ezen kívül táskát, pénztárát, karórát stb. Azokra sem a valós árat írják rá, hanem ezt a 8-10 eur környéki összeget gift megnevezéssel.
2018. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!