Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Star Wars Rajongók! Szerintete...

Emma_Norrka kérdése:

Star Wars Rajongók! Szerintetek lesz SW 10?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a ti gondolataitokra. Lesz szerintetek folytatás?

Csak azért, mert szerintem Leia és Ben nem haltak meg. Vagy hát ki tudja?

Szerintetek folytatódna a Ben x Rey szerelmi szál?



2019. dec. 22. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
De, Ben és Leia meghalt, ahogy Luke és Han Solo is. Lesz Star Wars 10, a Star Wars egy arany tojást tojó tyúk. Bármilyen szar filmet készítenek, rengeteget profitálnak belőle.
2019. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

"Csak azért, mert szerintem Leia és Ben nem haltak meg."


Te odafigyeltél a filmre egyáltalán, amikor nézted? :D


Egyébként szerintem nem lesz... vagy ha lesz is, az 30 év múlva.

2019. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
#2: 2025-re tuti lesz Star Wars 10. Jövőre is lesz egy spin-off film, folytatják a Mandaloriant, a Resistancet és jön a Clone Wars 7. évada.
2019. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

3: 2022-re, 2024-re és 2026-ra vannak SW filmek bejelentve. A Solo fiaskó után pedig világosan elmondták, hogy innentől kezdve nem fognak ilyen sűrűn SW filmeket csinálni.


D&D kirúgásával a 2022-es dátum se biztos már. Belátható időn belül nem lesz Star Wars 10. És ne is legyen, most már tényleg hagyják békén a Skywalker Sagát.

2019. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

100% hogy lesz, nem azért vette meg milliárdokét a Disney a license jogokat hogy csak három filmet és pár spin-offot csináljon belőle.

Marvel filmek is lesznek, az aranytojást tojó tyúkot nem hagyják sokáig csendben ülni a baromfiudvarban. Az hogy mi lesz a stroy meg majd kitalálják.

2019. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
5: Lesz új SW film, de az nem Star Wars 10 lesz. Ezt értsétek már meg.
2019. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Lesz új trilógia.

Lesznek új spin-offok.

Lesz Clone Wars 7. évad.

Folytatódik a Resistance.

Folytatódik a Mandalorian.


A Solo film kevés bevételt hozott, de maga a film nem volt rossz, nagyságrendekkel jobb volt mint az új trilógia bármelyik darabja. Talán az utolsó jedik után már nem volt kedvük az embereknek moziba menni.

2019. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lesznek még új részek, de azok már teljesen új karaktereket/eseményeket mozgatnak majd. Legalábbis ezt állítják. Szóval röviden Star Wars 10. nem lesz. De egyéb Star Wars filmek igen.
2019. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Star Wars X. elméletileg már nem lesz, mert hivatalosan az ep9-cel lezárták a sagat. Persze soha nem mondd, hogy soha...

Olyat is olvastam pár hónapja, hogy készítenek még Kylo Ren-ről szóló "valamit" a jövőben Adam Driver szereplésével, de az nem derült ki, hogy az film lesz, sorozat vagy rajzfilm.

Mindenesetre ha SW10 már nem is lesz, egyéb filmek, újabb trilógiák, sorozatok, rajzfilmek még biztos, még sztem 50 vagy 100 év múlva is. :)

2019. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
55%
Lesz még STAR WARS film, de számozott rész már nem lesz! A IX. rész lezárta a Skywalker saga-t!
2019. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!