Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy a Star...

Miért van az, hogy a Star Wars rajongók ostobaságnak tartják a jelenlegi új trilógia történéseit, miközben a régi történeteket sírják vissza, pedig abban sokkal nagyobb marhaságok voltak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy mindenki hitetlenkedik meg fanyalog, hogy Rey milyen hirtelen lett erős, tanulás nélkül, és hogy ez ütközik az eddig lefektetett univerzummal. Miközben a régi univerzum kukázásán is háborognak, pedig abban százszor nagyobb ökörségek fordultak elő: egy sith bolygókat fal fel, egy másik visszatér az atomreaktor felrobbanásából és klóntestet ölt, majd klónként átállítja Luke Skywalkert, ami életében nem sikerült neki, egy harmadik gondolatbombákat használ és sorolhatnám. Ha valahol, a régi expanded universe-ban aztán voltak sületlenségek rakatszám, ezekhez képest Rey fejlődése semmiség. Miért van mégis az, hogy a rajongók egy része a régi történeteket továbbra is kánonnak akarja tekinteni, miközben az újakat elutasítja, fentebbi indokokra hivatkozva?

2018. jan. 6. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Amiket most ilyen gyönyörűen felsoroltál a létező legbanálisabb módon mindegyikre van magyarázat az Expanded Universe-ben, olvasgass kicsit és rakd fel újra a KotoR 2-őt, vagy ha lusta vagy ehhez, akkor irány a Wookiepedia, lényeg a lényeg, meg van a magyarázata mindennek, amiket te értelmetlen baromságokként rósz fel. Ezzel szemben az új trilógia (ami még csak két rész.... még hátra van a gyökérkezelés) cselekménye során felmerült kérdésekre nincs válasz és senki ne jöjjön azzal, hogy nem volt idejük kitalálni, a Disney egy multimilliárdos cég több ezer alkalmazottal és volt két évük kisütni a dolgokat a 7. rész premierje óta, de ők úgy döntöttek, hogy szarnak a rajongókra, majd ha olyan kedvük lesz dobnak nekünk valamit, de erre ne nagyon számítsunk. Az eredeti és az előzménytrilógia hülyeségeire mind van magyarázat, gagyi vagy sem, de van, mert akkor még becsülték annyira a rajongókat, hogy legalább egy két mondatos magyarázatot legépeltek, az új részekben felmerülőkre viszont még egyetlen rohadt szót se.

A folyamatos Star Wars kérdés irkálást meg függeszd már fel plz, mert a kérdéseid 90 százalékát egy 8 másodperces Google keresés megválaszolja.

2018. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1, Nem minden Star Wars kérdést én írok ki, nem tudom miből gondoltad ezt, de egyébként sem tiltja semmi (a spam ellen van a fél órás várakozási idő két kérdés között), ha zavar nem olvasod el, ennyi. Megválaszolni sem kötelező egyiket sem. Gondolom az orrvérzésig nyomott animés kérdések nem zavarnak, amiből 30 jut egy Star Warsosra.

2, A meg van magyarázva nem egyenlő azzal hogy értelme is van valaminek. Vagy akkor ha holnap a Disney kidob egy közleményt, hogy Rey azért lett ilyen erős, mert őt mélyebben átjárja az Erő, akkor minden habzó szájú fan meg fog nyugodni? Kötve hiszem. Attól mert adtak valami magyarázatot rá, attól még irgalmatlan hülyeség a bolygók megzabálása meg a klóntest meg a többi. Amúgy is fut még az új trilógia, simán lehet hogy a 9. részben lesz magyarázat Rey erejére vagy (SPOILER!!!) Snoke halálára.

2018. jan. 6. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

csak ismételni tudom az elsőt.

amiket példának hoztál arra mind van magyarázat,indoklás,sőt kb működési szintű leírás.


a 8-9ben meg semmire sincs.

2018. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekem csak annyi a véleményem róla, hogy ahogy volt a 6 film az egy kerek egészet alkot, ami most megy, már nem több mint hogy a Disney-nek mégiscsak pénzt kell csinálnia, ha már megvették a jogokat.


Hozzáteszem, az új részekből nem láttam egyet sem, régieket kismilliószor, nekem az a Star Wars, ennyi.

2018. jan. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

1. Azért mert nem csak, hogy ostoba de gagyi, sz@r, fhos, förtelem!

2. Ez nem star wars és soha nem is lesz az ez disney baromkodás!

3. Nincs jellemfejlődés

4. Ezek honnan vannak milyen bolygókat fal fel? XD Kérek a cuccból én is

5. Mert nem illik a star wars világába, ehhez nem kell egyetemi diploma, ha igazi rajongó lennél te is értenéd miért nem fogadjuk el soha :)

2018. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Az egyik Expanded universe volt.


Ez meg annak a filmsorozatnak a nyolcadik része amire az egész alapozva van.


Az egész EUt ki lehetett vágni, mikor nem kellett.


A nyolcadik részt hogy vágod ki?


Sokkal nagyobb hiba ha egy fősorozatbeli filmet elbaltázni, mint egy játékot vagy valami képregényt.


Rey meg egy szar karakter, és semmi magyarázat nincs arra, hogy lett JEDI TURBO MEGA HÚszezer belőle.

2018. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%

1es! Ne csodálkozzál szerintem a kérdező az az öntelt hisztis gyerek, aki már arra készül, hogy befenyítse a Retroschockot, amiért csúnyát mondott az új szerelmére.


De csak, hogy idegesítsem egy kicsit én is berakom

https://www.youtube.com/watch?v=DZMtZVLDBck

2018. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
RetroShock videójának minden egyes mondatába bele lehet kötni, és majd meg is fogom tenni ;)
2018. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!