Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » F1 2019: Free trial mód...

F1 2019: Free trial mód végett letöltöttem az F1 2019-et xbox-ra. Megvettem a játékot DVD-n. Letöröljem xbox-ról?

Figyelt kérdés

Letöltöttem Microsoft store-ból, hogy kipróbáljam a free trialt. Most megvettem DVD-n.

Mit csináljak letöröljem vagy ne?(A Microsoft store-os verziót)

Okozhat bármi problémát?(ha nem törlöm Le)



#F1 209
2019. dec. 22. 22:13
 1/3 anonim válasza:
Nem okoz, erre azért fel van készítve a rendszer.
2019. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Gondolhattam volna!

2019. dec. 24. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:
A free trial szinte minden esetben a teljes játék csak korlátozásokkal. Ha van neted akkor a legtöbb játéknak csak egyetlen verziója van, mindegy honnan telepíted. Ha lemezről akkor lefrissíti a netes verzióra. Vagyis ha beteszed a lemezt akkor szinte biztos, hogy ugyanazt indítja el csak teljesben. Ha mégsem és elkezd egy másikat telepíteni akkor letörölheted az előzőt mert csak a helyet foglalja, de erre kicsi az esély.
2019. dec. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!