Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mikor jó...

Miért van az, hogy mikor jó kedvem lesz, mintha törvényszerűen jön valaki vagy csak egy ember, hogy lerombolja azt?

Figyelt kérdés
Már annyira hozzászoktam,ha jó kedvem van akkor tudom,hogy ennek böjtje lesz.Mostanában egy ember szokta tönkre tenni,mindig felhív telefonon és a végén felmérgel,aztán oda az össze pozitív energiám jön a letargia.

2019. dec. 23. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor szerintem, attól a negatív embertől kellene megszabadulnod. Tiltsd le a számát.

2019. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 rangersapprentice válasza:
ne foglalkozz velük
2019. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha minden negatív embert letiltok, nem lesz senki Magyarországon, akivel beszélni tudnék.


A kérdés, mivel tudják elvenni a jó kedved és ezt miért engeded?


Felmérgel?

Mérgelődni annyi, mint saját magunkat büntetni mások hülyesége miatt.

Bizony.

2019. dec. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 1


Jó pár éve ismerem már,én se vagyok a legpozitívabb ember mert sajnos depressziós vagyok de akárhányszor beszélünk mindig össze vitatkozunk,ő azt mondja ő is ki van lelkileg de próbál pozitív lenni bár én nem ezt veszem észre a beszélgetéseink alatt.Minden hülyeség amit én mondok,minden hülyeség amit én csinálok,minden hülyeség amiben hiszek,meg én csak kamu kifogásos ember vagyok nem depressziós meg ilyeneket mond,aztán a beszélgetés végére szarul érzem magam.Már sokszor tényleg gyerekesnek teszem magam és olyankor hamar megharagudva elköszön és leteszi a telefont.

2019. dec. 24. 01:29
 5/7 A kérdező kommentje:

# 3


Amúgy nem csak ez az egy személy van ilyen hatással rám,hanem fórumokon is mikor meg próbálják bántani az ember vagy lenézni meg ilyenek ha véleményt nyilvánít.

2019. dec. 24. 01:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy alapvetően nem ismered még, hogy miért piszkálódnak az emberek. Ennek a megértése segíthet abban, hogy ezekben a szitukban nagyobb kontrollt szerezz magadnak.

Ennek a megértéséhez van egy nagyon jó, angol és egy magyar videó:


The School of Life - Why Are People So Nasty? https://www.youtube.com/watch?v=8Qjy-ydl9QE

Pszichológus Pasi - Trollok régen és ma https://www.youtube.com/watch?v=pfKZgssfdME

2019. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül ember ahhoz, hogy lerombolja a jókedvedet. Mindenkinek megvan a nívója, ettől huzamosabb ideig eltérni nem tud, mert jön valami ami átlendíti a másik oldalra. Ez így természetes. Ha nagy bánatod van, előbb-utóbb az alól s felszabadulsz, s nagy örömök érnek. Vagyis az örömöket nagynak érzed, nagyobbnak, mint az, aki éppen jó passzban élte át azokat.
2019. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!