Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szerepel adam sandler...

Hogy szerepel adam sandler ryan közlegény megmentésében?

Figyelt kérdés
észrevettem hogy ő is szerebel benne és ez nekem fura volt, mert adam sandler nem 1943 ban született. az is fura volt hogy ugyan ugy nézet ki mint a nagy fiúkban, tehát még öreg sem volt. lehetséges az időutazás? visza térve ryan közlegényre, hogy hogy csináltak felvételeket? tegyük fel a felvevő amerikai volt. akkor a stáb leszerződött a két elenféllel hogy filmezhessen? ez a 2 kérdésem lene

2019. dec. 23. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a kérdés komoly, akkor te nagyon beteg vagy. Úristen! A háborús filmeket mostanában készítik, ma élő színészekkel. Díszletek vannak, kiássák az árkokat, stb. Használnak számítógépes trükköket is, de a tankok, teherautók, motorok, stb általában igaziak. És senki nem hal meg forgatás közben.

Láttál már középkorban játszódó filmeket, pl Robin Hood? na akkor még kamera sem létezett. Akkor hogy csinálták? Na hogy? Ezen gondolkodj már el egy kicsit.

2019. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nemtudom min kene gondolkodnom mivel ezek a kérdések tenyleg szoget ütött szerintem mindenki fejében. mifan ha tényleg adam szandler időutazó volt? ugyanugy nézett ki ez nem volt furcsa? ha pedig a jelenben játszódik a film mint ahogy montad akkor hogy vannak lerombolva a házak meg minden? most akkor Párist lerombolták hogy forgassanak filmet? szerintem nagyon nem
2019. dec. 24. 14:26
 3/3 anonim válasza:
Gyenge trollkodás
2020. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!