Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vigyek egy srácot ahhoz...

Jó_csaj_vagyok kérdése:

Hogy vigyek egy srácot ahhoz hogy meg akarjon csókolni? És hogy mutassam meg neki hogy én is szeretném?

Figyelt kérdés

Akart már megcsókolni de én úgy csináltam mind ha nem vettem volna észre meg próbáltam kicsit kerülni vele a szemkontaktust (totál hülyén/ nagy hiba volt)

Ez után nem is voltunk nagyon olyan szituációban ahol passzolt volna

De mostmár én is szeretném, nagyon is szeretném....


2019. dec. 24. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd vágyakozva! Sóhajtozhatsz is közben.
2019. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csókold meg te.
2019. dec. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a mostani helyzet?

Szoktatok beszélgetni (köszönésen kívül)? Szoktatok kettesben lenni bárhol? Esetleg el is jártok valahová kettesben? Ettől függ, hogy mit kellene tenni.

2019. dec. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szereny_csaj_vagy, szerintem vedd ölbe és úgy vigyed. Mennyi idős vagy?
2019. dec. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltunk már kettesben egy pár helyen... (moziban, jumphouseban, McDonaldsban meg sétálni is voltunk)
2019. dec. 25. 10:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor séta közben megfogod a kezét, és közel húzódsz hozzá. Ha még mindig nem mer kezdeményezni, akkor az arcoddal is közel húzódsz az övéhez. Ezt lehet fokozni, egy idő után rájön, hogy mit szeretnél.
2019. dec. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne tegyél semmit és nézz rá furán.

Ez kicsit sem félelmetes és telejsen egyértelmű. A szavak félre érthetőek és sértőek a mai világban. Aki emberi módon kommunikál a másikkal, azt sosem csókolta meg még senki. Bezzeg, aki kizárólag manipulatív módon viselkedik, azt össze-vissza csókolgatják.


Bizony! Ez már csak így van.

Ahogy egyeske is írta!

2019. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!