Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány akibe ugy tunik...

Van egy lány akibe ugy tunik egy picit beleszerettem, de mikor meg akartam csokolni, akkor o azt mondta, hogy nem szabad, mert az elozo pasijaval par honappal ezelott szakitott, es en lennek a 4. akivel csokolozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a kulombseg, az elottem levo harom es koztem, hogy en szerelembol teszem azok meg bulibol voltak!

2016. márc. 23. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Mondd meg neki, hogy eggyel több vagy kevesebb már nem számít, rossz ribbanc így is, úgy is.
2016. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Moss fogat.
2016. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 1titok05 válasza:
Hogyan szerettél bele? A szerelem az, amikor valakivel már tervezed a jövőt és komolyan veszed
2016. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 1titok05 válasza:
3. válaszoló vagyok. Mivel anonym vagy, ezért nyugodtan írhatsz nekem privátban. Nekem is sok bajom van mostanság :)
2016. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!