Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek, hogy ha kapok egy...

Félek, hogy ha kapok egy lovat egyedül (emberek nélkül) maradok?

Figyelt kérdés
Egy lovat fogok kapni tavasszal. Eddig sem voltak barátaim,csak 1-2 és tudom,hogyha kapok egy lovat minden szabad időmet vele szeretném majd tölteni. Igen tudom,hogy mekkora felelősség egy ló, és hogy mennyi pénzbe kerül az etetése,rendezése. A családom támogat a ló vásárlásba, mert ők is nagyon szeretik és lovagolni is tudnak alap szinten. Barátom nincs és félő, hogy ló melett nem is lesz. Van egy két lovas barátnőm akire számíthatok,de a sulis barátnőimet nem érdeklik a lovak. Nem egy nyomi lúzer lánynak képzeljetek, azért nincsenek barátaim, mert nem nagyon nyitok mások felé és utálom a ,,menőbb " lányokat, de elég sok embertől kaptam pozitív visszajelzést, hogy szép vagyok. Mit tegyek,hogy ne legyek antiszociális?

2019. dec. 26. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem pont a ló által fogsz új barátokat szerezni?

Egyébként meg ne görcsölj rá! A barátoknak egyébként sem a mennyisége a lényeg.

2019. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szociális képességet egy hobbiállat éppen hogy megerősíti, nem gyengíti. Nem ettől leszel introvertált. Így is van két barátnőd - velük jobb lesz a kapcsolatod és a lovas közösséggel is (eléggé összetartóak). A pacik megvétele mellett kérd meg a szüleidet hogy az istállóval együtt elmehess versenyekre (nem feltétlenül versenyezni) csak úgy szétnézni a társaság kedvéért.
2019. dec. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, szokták is mondani, hogy sokszor egy állat jobb társaság, mint egy ember, mert ő mindig meghallgat és nyugtatja a lelkedet.


Egyébként meg nagyon simán el tudnám képzelni, hogy lóval is tudsz barátokat szerezni. Azért nagyon vonzó és látványos dolog a lovaglás, mellette meg lehet a lovaglásból egy kisebb közösség is akár. Mert ilyen is van. Meghát írták is itt előttem, hogy fejleszti a szociális képességeket, szóval előbb-utóbb könnyebben fog menni az interaktálás más emberekkel (akikkel szívesen beszélnél persze, az egy jó dolog, ha nem a sablon 'menci' lányokkal jössz ki).


Szóval csapj a lovak közé. :D

2019. dec. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!