Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A két legjobb barátnőm jövőre...

A két legjobb barátnőm jövőre elmegy az osztályból. Félek, hogy egyedül maradok, mit csinálhatnék? 15/L

Figyelt kérdés
Jövőre mind a két barátnőm más iskolába megy,és egyedül fogok maradni.Van egy másik nagyon jó barátnőm az osztályban,de neki is megvan a legjobb barátnője,és nem akarok a fölösleges harmadik lenni.A többiekkel is jóba vagyok,de nem tudom elképzelni azt,hogy minden nap velük legyek,mert nem olyan a kapcsoltunk.Mit csinálhatnék? Úgy érzem kezd körülöttem minden szétesni,és félek attól,hogy teljesen egyedül maradok.

2014. jún. 2. 16:43
 1/1 anonim válasza:
Nekem tavaly ment el mind a két legjobb barátnőm az osztályból... mivel nagyon félénk és vissza húzodó voltam, féltem, hogy nem találom majd a helyem... de aztán minden annyira megváltozott, ahogy én is. most nincs "legjobb barátnőm" de szerintem már ebbe a suliba nem is lesz... de legalább mindenkivel joba vagyok, és néhány osztálytársamhoz is közelebb kerültem, akkikkel addig még csak nem is beszéltem..:) emiatt meg annyira ne aggódj, ha tényleg olyan jóba voltatok, akkor ezután is lehet valahogy tartani a kapcsolatot:) ha meg nem, akkor meg lehet hogy jóba leszel mással:)
2014. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!