Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap átjön Crushom. Mivel...

Holnap átjön Crushom. Mivel tudnám szórakoztatni?

Figyelt kérdés

Végre alakulnak a dolgok, és úgy néz ki 2 napig nállam lesz vendégségben.

De nagyon izgulok. Nem akarom ,hogy unatkozzon de hirtelen nincs is ötletem mivel szórakoztassam,főleg ,ha zavarba is jövök.

Egy srácot egyáltalán mi köt le?

Sokat segítene ha leírnátok páran ti miket csinálnátok ,és az is sokat segítene ,ha paran leírnák mi számukra az ideállis időtöltés amihez nem kell pénz mert az egyikünknek sincs🤣🤣.


2019. dec. 27. 18:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a kanid, és benyögnéd a "krus" kifejezést, akkor megdugnálak, majd lelépnék.
2019. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
társasjáték, film nézés, zene hallgatás, szendvics evés...
2019. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
11 igen ezzel jól megmutattad meddig terjed a pasik felének az érdeklődése és intelligenciája. Ugyanis a crush szó azért van hogy ne kelljen leírni mindí azt hogy : A srác aki bejön nekem/a srác aki tetszik/a srác akibe titokban szerelmes vagyok,de csak a haverom. Egyszerűbb egy szóval de ez nyilván ok arra hogy kihasználjuk a másikat👌
2019. dec. 27. 20:16
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
Te is leírtad, a szót: "kiszemelt" - ez 1 szó és mindenki érti mire utal. Az a baj ezekkel az angol szavakkal, hogy magyar nyelvtannal ragozzák őket, így meg irtó hülyén hangzik tőle. Bár ahogy a "like" - "lájk" megtelepedett és beépült a szókincsbe, már a "crush" is itt van. Sokan annyira igénytelenek vagy buták, hogy "krás" "kráss"-ként is használják, még irritálóbbá téve a kifejezést.
2019. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

ÉS azért mert valaki slengezik,használjuk ki. A crush ugyanojan sleng mint pl a mizu. Vagy az hogy zsír. Sokkal egyszerűbb annyit írni hogy crush,mert abban benne van bőven az,hogy igen csak haverom,de igen nekem túlzottan tetszik. Csak tudod ha te kiszemelt alatt mást értesz és emiatt használnál ki valakit ,sztem az még mindig elég undorító egy dolog lenne.

De most nem állok le ezen tovább vitázni,ugyanis eddig, kb 1 értelmes válasz jött,ami kapcsolódik is a kérdéshez,nekem meg fogy az időm.

2019. dec. 27. 20:41
 16/22 anonim ***** válasza:

Hát, ahogy elnézlek, teljesen mindegy, mit csinálsz.

Ha kedvelni fog téged, akkor nem az eszedért, az biztos!

Eleve a kategóriát se találtad el, és csak idehánytál valami szlenggel tűzdelt, ordenáré nyelven összehányt kérdést.

Ezek után egy normális ember visítva menekülne tőled!

2019. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ezen mi az összehányt?? Az hogy értetlen vagy?Megkérdeztem mi köti le a srácokat mert oké hogy haverom de rég láttam és ötletek kelletek nyilván nem körömfestés. De ha erre nehéz válaszólni az a te problémád.
2019. dec. 29. 11:09
 18/22 A kérdező kommentje:
Meg de fura. Más felfogta a crush szó jelentését. Csak te akadtál fent ezen de értelmes válasz az nem jött,mert nyílván nem tudsz egy egyszerű kérdésre válaszolni.
2019. dec. 29. 11:13
 19/22 anonim ***** válasza:

Ja, egyszerű.

Hogyan működik az összes fiú.

Piszok egyszerű ám nulla információval, amit adtál, válaszolni neked.

Amúgy 16 hiba volt az írásodban.

2019. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Szomorú,hogy ezzel vagy elfoglalva . Unatkozol vagy mi? Amúgy a fele elírás vagy ékezetek nélkűl van de mindegy.


A másik..szövegértési bajod van??? Nyilván nem ismeritek a srácot ,ezért azt kértem hogy olyat írjatok,amit pl ti szívesen csinálnátok, pl mit tom én. UNO. Most csak így írtam valamit. Vagy a 36 kérdés. Tök jó játék volt. Ennyi lett volna a lényeg de max páran értetrék meg mi a helyzet csak valakinek a b..szásnál nem nyúlik tovább az érdek szintje , valaki meg leragad és leáll vitázni valamit ami nem ide tartozik. Nagy értelem van ám bennetek.

2019. dec. 29. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!