Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középiskolások! Mikor volt a...

Középiskolások! Mikor volt a felvételi 8. osztályban, nektek is "hullámvölgy" volt az előtte lévő időszak? (Én zenei pályára megyek, és néha úgy érzem, hogy képtelen vagyok rá. Voltam kórházban 2 hétig fejfájás miatt, egyszerűen sok volt a stressz. )

Figyelt kérdés
Tudom, ez nem a sulival kapcsolatos, de karácsony előtt 2 nappal halt meg a kutyám, illetve a november végén a testvérem. Nagyon nehezen viselem! Nem tudom, képes leszek-e arra, hogy felvegyenek. Értéktelennel érzem a zenei tudásom, és úgy érzem, hogy minden úgy jött össze, hogy minél szarabb/nehezebb legyen ez az időszak? Mit csináljak?
2019. dec. 29. 22:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Válaszotokat előre is köszönöm! Kereszt anyukám pszichológus, de még ő is nehezen visel a dolgot. Felmondott, és totál elzárkózott a világ elől. Engem ez nagyon zavar!
2019. dec. 29. 22:36
 2/5 SzV2006 válasza:

Ha a tanáraid, barátaid, ismerőseid elismerik tudásod, akkor nem lehet gond. Bízz magadban! Gondolj bele, hogy senkit nem áldott meg az Ég olyan tehetséggel, mint téged, mert igaz! Egyedi vagy, mint mindenki más. Mutatsd meg tudásod. Az otthoni dolgokat, gondokat csak családoddal tudod megoldani, megbeszélni. Beszélj velük! Ennyit tudok mondani neked erről!

Én is felvételi előtt állok. Gyakorolj, tanulj sokat. Sok sikert kívánok neked, és kitartást; tartsd észben: semmivel nem értéktelenebb senkinél!

2019. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy családtagom. Neki a hegedű, az ének volt az élete sőt a mai napig zenei lélek. Ugyanúgy 8. osztályban történt egy haláleset, csak neki az énektanárja halt meg. Annyira megviselte, hogy nem ment tovább zenei pályára. Itt rontott el mindent, mivel a művészet illett hozzá. Szóval szerintem kapd össze magad még ha lassan, nehezen is, de csináld meg. ;)
2019. dec. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket (bíztatást). A testvérem is oda járt a művészetibe, még lett volna 1 éve. Viszont képtelen vagyok egy vidám darabot előadni úgy, hogy az vidám legyen. Hiába mosolygok, a zene nem azt adja át másoknak, ami kívül látszik, hanem azt ami belül van...😔
2019. dec. 31. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Na felvettek?
2022. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!