Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki június 21-én születe...

Ha valaki június 21-én született melyik horoszkóphoz tartozik az ikerekhez vagy a rákhoz?

Figyelt kérdés

Rákerestem erre a két horoszkópra külön-külön de az ikrekre azt írják,hogy június 21-ig a rákra pedig azt,hogy június 21-től.

Most akkor aki június 21-én született az melyik horoszkóphoz tartozik?



2020. jan. 2. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom ikrek, a következő jegy 22-től van.
2020. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2020. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor ikrek!
2020. jan. 5. 21:48
 4/6 D-Mano ***** válasza:
100%

Tavaly, azaz 2019-ben, például június 21-én 18 óra 15 perc körül lépett át a Nap az Ikrekből a Rákba. Aki ez előtt született az még Ikrek, aki ezután született, az pedig már Rák.


Na, akkor most a június 21-e az Ikrekhez vagy a Rákhoz tartozik-e??


Ha pontosabbat akarsz, akkor itt van egy kalkulátor:


[link]

2020. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hű ez aztán tényleg nagyon pontos,köszönöm!

De ha mondjuk nem tudja az adott ember,hogy hány órakor született akkor ikreknke kell számítani?

2020. jan. 6. 19:19
 6/6 D-Mano ***** válasza:

Nem.

Akkor egy képzett asztrológussal születési időt kell pontosíttatni.

Ehhez nem létezik kalkulátor, mert ehhez már nem elég csak a matek, mint a "csillagjegyed" (vagy akár az egész asztrológiai születési képleted) kiszámításához. Mert mindez egy kalkulátor számára a születés helyének és percének ismeretében lehelet könnyű feladat lenne, de anélkül viszont jelenleg a lehetetlenség határait súrolja. (Még nem jött el a gépek kora 😀 )


De csak azért, hogy megtudd, hogy mi a csillagjegyed, NEM ÉRDEMES pénzt költened egy ilyen műveletre.


Az újságok hátulja és sok szenny-weboldal elég messzemenő jellemzéseket ír csak a csillagjegy alapján, de ezeknek semmi értelme nincs, ha nem unaloműzni szeretnél, hanem komoly jellem- sors- és karmarajzot szeretnél kapni, ami az asztrológiának a valódi/eredeti célja. De ezeket meghatározni csak csillagjegyből nem lehet: a valódi asztrológia ennél sokkal-sokkal bonyolultabb dolog.

2020. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!