Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehet meg az eon?

Mit tehet meg az eon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Volt egy plomba bontásunk amiért jött az eon vissza plombálni. Ez eddig simán is ment volna csak a mérőn van egy kb fél körömnyi lepattanás ami miatt azt mondták,hogy rongálás miatt le kell az órát cserélni. De nevetséges,hogy egy centi áttmérőjű kis lepattanás miatt cirkuszolnak aminek semmi jelentősége nincs. Ez miatt ki tudják velem fizettetni? Én abba sem vagyok biztos,hogy ez nem felrakáskor történt.
2020. jan. 3. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindent fotóznak. Ha ez alapján már a felrakáskor hibás volt, nekik kell cserélni. Ha a felrakáskor még jó volt, neked kell. A mérőt nem szabad bántani, mert mindent rád vernek, azt is ha gyárilag rosszul mér.
2020. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan helyen van az oldalán,hogy alig vették észre. Nagyon közelről kell fényképezni,hogy látni lehessen. Nem hiszem,hogy fényképen látható.
2020. jan. 3. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Késő bánat, de mérőcserekor nagyon résen kell lenni. Felszerelés előtt alaposan át kell nézni, közben jelen lenni, és plombálás után csak akkor aláírni a papírt, ha semmi hibát nem látsz. Ha bármi nem tetszik, jegyzőkönyvet kell felvetetni.

Mérő bal oldalán, felülről két ujjnyira kb. öt forintos méretű felületi sérülés. A plomba jelölése nem olvasható. Kismegszakító rögzítése laza stb.

Sajnos ezek az emberek szeretnek nem létező hatalmat vindikálni maguknak, s kekeckednek. Nem kell megijedni, mert később nehezebb lesz reklamálni.

2020. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek veled. Elég provokatív nagyképű tuskó volt az ürge. De azért ha rám akarják húzni én azért képeket kérek tőlük mikor felrakrák olyan volt e. Mert ha nem tudják bizonyítani,hogy nem volt olyan akkor nem tudják rám varrni.
2020. jan. 3. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Én bontás előtt mindig fotórok.

Akár 8-10 képpel ha kell. Eddig sosem volt gond.

Sőt, ha csak méretlen csere van, nem is bontok, csak bejelentem. És amikor kijönnek, velük köttetem be, addigra oda van készítve a vezeték vége, kapocs, ami kell. Így nincs reklamáció.

2020. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!