Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tehet egy idegen a személyi, lakcím, TAJ-kártya fénymásolatával?

Egy potenciális munkáltatónak van ezekről fénymásolata, hogy be tudjon jelenteni, de végül nem szeretnék nála dolgozni, nem írtam alá semmit, megromlott a viszony. Jól sejtem, hogy ezekkel amúgy nem tud visszaélni, ha nem hasonlít rám?

Keress kérdéseket hasonló témákban: lakcím, visszaélés

máj. 17. 16:10  Privát üzenet  

A válasz
Ha hasonlít rád sem tudna visszaélni vele, mert az okmányokról készült nem hiteles (fény)másolat nem használható fel sehol, főleg nem jogügyletekben. Nem tud a te nevedben sehol semmit csinálni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 17. 16:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, ment a zöld! :)

# 2/2Időpont máj. 17. 18:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a hemonancy szó magyar megfelelője?
LG P710 L7ll-re kaptam a szolgáltatótól egy függetlenítő kódot. Az idegen kártya behelyezése után szerintük megjelenik egy felugró ablak, oda kell beírni a kódot. A gond "csak"...
A UPC kártya működik e idegen készülékben?
. Nemtalálom a telefonom itthon. Hatalmas házunkvan. Sok idegen emberrel, lehet hogycsak becsuszott valahova de azt a telefont soha nemvittem sehova. Kártya nincs benne viszont a...
Az ankidroid-ban létrehozott kártyákat hogyan tudom lementeni számítógépre ill. alkalmazni a windows-os verzióban?
Idegen sim kártya védelem. Kikacsolni hogy kell? (bővebben lent)

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!