Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttam egy filmet de nem...

Imre1997 kérdése:

Láttam egy filmet de nem tudom a címét. Évekkel ezelőtt láttam és azóta keresem. Színes de elég régi. Szerintem Magyar de nem biztos. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Egy nőről szólt aki meghal és a halál ad neki 1 percet hogy meggyőzzön valakit hogy vállalja át a halálát. De ha letelik az egy perc akkor ugye minden visszaugrik az eredeti helyére tehát ha 12:00kor kezdte el akkor 12:01-kor minden visszaugrik 12:00-ra.de ő szabadon mozog őt nem korlátozza az idő. Mindig lemenekül a metróba meg a föld alá mert ilyen fekete lovasok üldözik akik a ,,halál lovasai" és azok nem tudnak bemenni a föld alá. A végén találkozik egy bukott angyallal aki átvállalja a halálát mert vissza akar kerülni a mennybe a csaj meg élni akar szóval mindenki jól járt és így átverték a halált. Kb ennyire emlékszek.
2020. jan. 4. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A herceg haladéka .
2020. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Nagyon régóta keresem. Csak nekem tetszett ennyire?
2020. jan. 9. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!