Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Premo vagy a...

Szerintetek a Premo vagy a Kanizsai s jobb suli? (Szombathely)

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 23:20
1 2
 11/12 anonim válasza:

Premoba járok

Őszintén megmondva, egyáltalán nem olyan mint vártam. Még anno amikor nyílt napon voltam nagyon tetszett. De aztán az évek alatt rájöttem,hogy lehet nem a legjobb döntés volt.

Nagyon szeretem az osztályomat (egyébként 11.-es vagyok) vannak nagyon jó fej tanárok, de vannak hát hogy is mondjam, elég érdekes személyiségek... Amúgy alapjáraton nincs különösebb gondom a sulival,csak néha vannak olyan dolgok amik kérdéseket vetnek fel bennem. De úgy összeségében azt mondhatom,hogy jszeretek ide járni,amit főképp a barátaimnak köszönhetek.

Ugye azt mondják,hogy ide mindenkit felvesznek, ami az elmúlt éveket elnézve tényleg igaz. De nagyon sok embert elküldtek már a suliból, szóval azért egy kis idő után kiszűrődnek azok az emberek akik úgymond nem ide valók

(Amúgy végül hogy döntöttél?)

2020. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
a Premo mellett döntöttem, de még változtathatok.
2020. márc. 22. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!