Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet variálni az ip...

Hogyan lehet variálni az ip címmel, ha azt írja ki egy oldal, hogy 403. Jogosulatlan ip cím?

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 21:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Van olyan program, amelyik váltogatja az IP-címet, amikor meguntam a külső szórakozásokat különböző oldalakról, akkor használtam, azonban nagyon lelassítja a számítógépet, nagyon.


Már-ki

2020. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Van olyan válaszoló aki megpróbál okosnak látszani, de semmi konkrétumot nem mond, így inkább csak okoskodás lesz belőle.
2020. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Van olyan válaszoló, aki eleve rosszindulatú, mert egynél tovább nem tud gondolkodni, de végtelen bölcsnek hiszi magát, de ahhoz nincs agya hogy elgondolkozzon, hogy milyen információt lehet egyáltalán leírni. Nem privátban pláne.


Már-ki

2020. jan. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Na igen, Már-ki.

Ez 𝐧𝐞𝐦 az Orgazdák Oldala.

Amúgy a rendőrség is olvas itt, és lehet, hogy már le is nyomozták a kérdezőt, meg téged. Ők megkapják a magánleveleket is.

Csak a biztonság kedvéért, ha esetleg később csinálnátok valamit.

2020. jan. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Gondolod hogy most nagyon megijedtem. Lehet hogy régebb óta foglalkozom számítógéppel, mint mióta élsz, előttem író 68%. Meg a joggal is. Egyébként nincs feltörhetetlen védelem, nézd meg a WikiLeaks ügyet. Én nem hiszek semmilyen biztonsági dologban ami az interneten vagy mobilon vagy bármilyen médiához tartozó központi szerverekkel írányított dologról van szó. Azt meg nagy ívben lesz..m hogy lepontoznak olyanok mint véleményem szerint te például. Orgazdaság? Te nem tudod miről beszélsz a rosszhiszeműségeden túl. Szerintem neked kellene odafigyelni miket írsz, saját javadra.


Már-ki

2020. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Veled vagyunk, Màr aki!
2020. jan. 10. 10:52
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem tetszik az Orgazdák oldala?

Akkor legyen Hackerek Hetilapja!

2020. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Van benne valami.

Kicsi is sárga is - de a miénk!

2020. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!