Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dönthetek úgy, hogy nem...

Dönthetek úgy, hogy nem szeretnék dolgozni, hanem kiadok egy lakást, és abból élek? Van valami adó, amit akkor is fizetnem kell, ha nem dolgozok?

Figyelt kérdés

Nagy családi házunk van, amit ha eladnánk, két lakást biztos lehetne venni belőle, ha nem hármat. Testvérem nincs, mindent én fogok örökölni, így igazából életem végéig meg lenne oldva a megélhetésem (gyereket nem szeretnék).


Mai világban kapcsolatok nélkül normális munkahelyem úgysem lesz, egy gyárban meg nem szeretnék robotolni havi 120 ezerért, abból éppen elég volt diákként. A 8 órát egyszerűen alig bírtam végigdolgozni,

mindig hulla fáradt voltam, nagyon sokat hibáztam (pedig sima összeszerelés volt). Nem is értem hogy képes valaki monoton robotmunkat végezni 8-12 órán át, egyszerűen pusztulat.


2020. jan. 10. 03:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Figyu, itt a többséget kitették óvódás korában az utcára és attól kezdve saját magukat látták el, medvével, oroszlánnal harcolva a betevőért, kész Spárta mindnek az élete.

Természetesen néhány év alatt doktori címet szereztek és megdönthetetlen egzisztenciát!

Teljesen igazad van, kinek életcélja a güri, míg bele nem betegszik, majd döglik.

2020. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!