Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a könyv címe?

Mi a könyv címe?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt olvastam egy könyvet. Azt hiszem egy magyar írónő írta, (valamilyen Réka).

A tartalma: Egy pszichológus nő elkezd dolgozni egy börtönben. Van ott egy nagyon titokzatos férfi (egyik szeme kék, a másik zöld). A nőci azt érzi, hogy ő sokkal normálisabb pasi ahhoz, hogy egy börtönben legyen. Közben a nőnek az unokahúga rajzol egy képet amin rajta van az új, tök jó fej doktora. :D éééés hát milyen meglepő, de az egyik szeme kék a másik zöld. Kiderül, hogy az orvos testvére kicsit lökött és bajba került, és a doki gondolta megmenti úgy, hogy magára vállalja mert neki nincs olyan élete ami miatt sokáig kellene ülnie. Na a pszichológus nő meg a doki összejön. Igazából ennyi a lényege.

Amiért keresem: még tini koromban olvastam és emlékszem, hogy annyira tetszett, hogy nem bírtam letenni a könyvet. Csak könyvtári volt. Azóta meg olvastam már pár könyvet és elfelejtettem a címet. Szeretném megkeresni, de a google nem akar nekem segíteni, mert a Réka neven kívül semmi nem jut eszembe.

Szóval hátha valaki ismeri és tud nekem segíteni. :)



2020. jan. 12. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Ez engem is érdekelne.
2020. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na akkor már ketten érdeklődünk 😀
2020. jan. 15. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!