Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nincs hová mennem?

Mit tegyek, ha nincs hová mennem?

Figyelt kérdés

Egész gyerekkoromban arra vártam,hogy egy nap lelépjek otthonról. Olyan iskolát, majd munkát választottam, hogy ne kelljen haza járnom minden nap.(Az anyám kibírhatatlan,lenéző,veszekedő megkeseredett bestia..)

Aztán megismertem a barátomat, fel év járás után ideköltöztem nála.Most van egy éve, hogy,itt lakok,de úgy érzem, nem akarok már tovább itt maradni. Nem érzem már, hogy szeretne, órák hosszát csak játszik, és én egyre rosszabbul érzem magam. Olyan természetesnek veszi, hogy vagyok neki...

Ő volt az egyetlen a világon, aki azt éreztette,hogy én is fontos vagyok, én is számítok.de már nincs meg ez. Sokat sírok amiatt, hogy ezt az egészet én már nem akarom, de nincs hová mennem... Olyanok jutnak eszembe, bárcsak inkább meghalnék...



2020. jan. 13. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátod legalább nem kötekedik, ennyivel jobb, mintha anyáddal élnél. Beszélj vele, próbáld magadra vonni a figyelmét. Dobd be, hogy azon gondolkozol, hazaköltözöl (még ha ez nem is igaz). Akkor csak észbe kap. Mondjuk a lángoló szerelem időszaka előbb-utóbb úgyis elmúlik, nálatok úgy tűnik, a szokásosnál gyorsabban.
2020. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sodródsz mert nehéz sorsod volt és ebben az országban nehéz háttér és társak nélkül talpra állni.
2020. jan. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fejeztem be de már elküldtem... :)


Szerintem:


1 keress munkát tanulj szakmát és adj fel hirdetést hogy több lánnyal mennél ki szobát.


2 jelentkezz szerződéses katonának valamelyik toborzó irodában tudnak adni szálló i elhelyezést illetve lakhatási támogatást is de erre rá kell kérdezni!


3 menj ki külföldre Egy megbízható közvetítő cégen keresztül


Amúgy ha lenne lakásom odaadnám meg is ölelgetnélek hogy ne sírj de sajna nincs így csak ötletelni tudok bár az ölelés is megoldható :D


Nem vagy egyedül a problémáddal rengeteg fiatal és rengeteg fiatal lány jár ilyen helyzetben láttam sokat ideg osztályon és sokkal lehet beszélgetni neten is

nagyon soknak vannak öngyilkos gondolatai.


Ne add fel! Ez csak átmeneti! Egy kapcsolat sem tart örökké de ettől te még értékes ember maradsz!

2020. jan. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia...hasonló helyzetben vagyok. Ha van kedved beszélni, írj nyugodtan :)
2020. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!