Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Facebook letiltott ismerős törlése?

Sziasztok!

Ha letilt egy ismerősöm a facebookon hogy tudom törölni az ismeretséget?

Én szeretném törölni mint ismerős, de letiltott ezért nem találom meg az ismerősök közt. Van rá megoldás?

Köszi a segítséget!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, tiltás, ismerős, törlés

jan. 14. 17:19  Privát üzenet  

A válaszok
Ha letiltott,akkor automatikusan törlődött az ismeretségetek is,így már nem vagytok ismerősök. Ő már nem lát téged,és te se őt.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 14. 19:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem törölt, hanem letiltott. Így nem tudok rákeresni sem. Ha törölt volna meg tudnám újból jelölni. A tiltást vissza tudja vonni, de én szeretném valahogy kitörölni mint ismerős!

# 2/5Időpont jan. 14. 19:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A tiltás nem jár automatikus törléssel, ő vissza tudja állítani a kapcsolatot de én nem! Ha törölt volna megtalálnám a keresőbe, ezt írtam! Ha törölt volna nem érdekelne!

# 3/5Időpont jan. 14. 20:52 Privát üzenet

Ha letiltott,akkor te már soha nem fogod őt látni.(hacsak nem vonja vissza a tiltást)

A többit leírtam az első válaszomban,ne legyél érthetetlen.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 14. 21:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a segítséget!

# 5/5Időpont jan. 15. 16:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Letiltott ember láthatja-e, hogy az ismerőse vagyok valakinek (ők nincsenek letiltva egymásnak, bár nem is ismerősök)?
Ha Skype-on kijelentkezés után ezt írja ki, akkor letiltott? (Lent)
Facebookon ha egy személy letilt engem, és én kirakok egy képet a közös ismerősünk adatlapjára, akkor azt az a személy látja a képet aki letiltott engem?
Facebookon a keresésre nem jön be az egyik ismerősöm. Letiltott? Vagy mi más oka lehet?
Facebookon ha valaki letiltott és ha megakarok osztani valamit egy olyan emberel aki közös ismerős azzal az emberrel aki letiltott az látja?
Facebebook letiltott mert hogy én sok embert jelolok vagy ilyesmi. De nem jeloltem senkit, es lelettem tiltva egy honapra. Nem eloszor fordult ez elo. Mit tehetnek? Most...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!