Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Vittem sütit a crushomnak mert szülinapja volt. Kaptam arcra puszit. Ez jelent valamit?

Ez most jelentheti azt, hogy érez irántam valamit vagy ez csak a szimpla ajándék átadós puszi volt?.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, puszi, Crush, sütemény, születésnap

jan. 14. 17:37  Privát üzenet  

A válaszok

Mármint a Hruscsov?

Persze, egy híres orosz politikus neve!

A sütit mondjuk nem tudom hogy adtad át neki... :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 14. 17:39 Privát üzenet
Nem jelent lófaxt se, ne reménykedj.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 14. 18:43 Privát üzenet
Anyukádék nem mondták, hogy nem szép dolog hullával puszizni? A nevét tényleg rosszul írtad Hruscsov nak kell írni

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 14. 19:16 Privát üzenet
A crushod lájkol.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 14. 20:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan mondjam el a crushomnak hogy tetszik?
Azt hogy lehet megnézni instan hogy kinek mikor van a szülinapja?
A barátommal nemrég jöttünk össze, és jövőhéten ott a 18. szülinapja. Mot adjak neki ajándékba?
Ismerösöm 1 éves kisfiának szülinapja lesz. De fogalmam sincs mit vegyek neki ötletek?
Ma van az apukám szülinapja. Hogy szivassuk meg?
Informatika tanáromnak most lesz majd a szülinapja. Nagyon sokat köszönhetek neki. Mit írjak?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!