Gyereknap - Gyakori kérdések
Nálunk vita van, mert a férjem szerint tinédzsereknél már bőven elég egy közös fagyizás, de én nem akarom, hogy semmi maradandó ajándék ne legyen. Nem akarok sokat költeni, de valami emlékezeteset szeretnék.
Nem jún 1-én? Mert a gyerek sírva jött haza hogy mi hétvégen nem gyereknapi programoztunk milyen csalad vagyunk
Tök igazságtalan, hogy anyám kapott tőlem anyáknapjára csokit, én bezzeg gyereknapra nem kaptam semmit, mert már “nagy vagyok.” Mintha az én hibám lenne, hogy telik az idő, míg anyám örökké anya marad. Nem az ajándékról van szó, csak a gesztus. Örülnék egy...
Nem akarok senkit megbántani aki mindig ajándékot vesz, de gyermeknapra miért kell ajándékot venni?, szóval amúgy is sok helyen a rokonok is összevásárolnak mindenfélét a gyereknek, és nem rossz a gyereknek hogy szinte nem is tud örülni egyesével a dolgoknak, mert...
Mi egy farmra mentünk ahol volt gyereknap. Nagyon élveztük a programokat. Reggel 10:00 után indultunk és kb. 15:00 körül értünk vissza 22 hónapos kislány anyukája
6-14 évesekre gondolok.
Nézelődtem interneten, de részletesen nem találtam semmit, vagy nem jó helyen keresgéltem. Hallottam, hogy jó, de nem vagyok Budapesti. Rácalmáson élünk és eddig Dunaújvárosira mentünk el, de most úgy döntöttem, hogy kipróbálunk valami újat. Már pár éve anyagi helyzet...
Szerintetek a gyereknap miről szól? A általánosan értett gyerekekről (kb. 14 alatti) vagy a szülőknek a gyerekeiről (tehát akár 40 évesen is a gyereke)? Ti hány éves korig tartjátok majd vagy tartottátok? Kornak megfelelően milyen ajándékokat adtok vagy hogyan töltitek a napot?
Meg csak egy oltast kaptam, junius kozepen adjak a masodikat.
Régi vágyam egy kerthelyiségben, jó hangulatban iszogatni és hallgatni a zenét augusztus utolsó hetében. Tanácstalan vagyok. Nem tudnátok ajánlani valami rendezvényt ami alkalmas erre?
A fővárosban.
A nagy közösségek, játszóház, állatkert idén nem opció, a kirándulóhelyek se igazán. Az ezredik játékot nem akarom megvenni és valami különlegesebb dolgot szeretnék csinálni. Az alany 4 éves és van egy 1 éves is.
Egy egyszerűbb gyerekeknek szóló szerkezetre gondolok most.
Ajándékot, bármit, vagy köszöntitek őket? Vagy csak míg gyerekek voltak?Ha igen, mit?
Hová vinnétek el a gyerkőcöt?
Sziasztok! Van egy gyermeknapi fotópályázat ahová a mi családunkból is neveztek és már megosztottam nagyon sok helyen hogy szavazzanak de senki nem teszi. Már üzenetben is elküldtem sokmindenkinek de ott is csak páran segítettek. 😕 Valakinek valami ötlete...
14/L jöhet bármi
A Gyereknap kategóriáról:
A gyereknap kategóriája a legkisebbek és a fiatalok felhőtlen öröméről, a közös játékról és a tartalmas családi kikapcsolódásról szól, amelyet Magyarországon május utolsó vasárnapján ünnepelünk.
Ebbe a szekcióba várunk minden olyan felvetést, amely a gyermeknapi programokkal, szabadtéri eseményekkel vagy kreatív foglalkozásokkal kapcsolatos. Bátran kérhettek tanácsot, ha a legjobb ingyenes budapesti vagy vidéki rendezvényeket keresitek, vagy ha otthoni keretek között szeretnétek emlékezetes vetélkedőket és játékokat szervezni a csemetéknek. Szívesen látjuk a kérdéseket az ünnepi édességekkel, a gyerekbarát menükkel, valamint az olyan meglepetésekkel kapcsolatban is, amelyek nem feltétlenül tárgyiasult ajándékok, hanem maradandó közös élmények. Ha bizonytalanok vagytok, milyen korosztálynak milyen típusú kirándulás vagy interaktív múzeumlátogatás ajánlott ezen a napon, ebben a közösségben szülők és pedagógusok tapasztalataira építhettek. Ez a felület segít abban, hogy a gyereknap valóban a figyelemről és a vidámságról szóljon.
A legnépszerűbb témák a Gyereknap kategóriában: 20 hónapos, 2013, 5 éves, ajándék, Budapest, család, felnőtt, fiatal, fiú, gyerek, gyereknap, gyermeknap, helyszín, játék, kor, lány, Nap, program, szavazat, ünnep.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!










