Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek úgy, hogy nem...

Ti nem érzitek úgy, hogy nem is lesz normálus jövője az emberiségnek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, picit rossz erzesem van, mikorszoba kerul, mert annyira nem tudna senki fenyes jovot josolni az emberisegnek( engem peldaul zavar, hogy nem tudom, eldonteni egy emberrol hogy meleg -e vagy nem,az hogy pl egy ember mar siman lehet szerelmes egy MI-be, vagy az, hogy nem is a foldon fogunk mar nem sokara elni, ha igy haladunk.)

Nekem sokkal jobban tetszett a 80-90s evek, pedig akkor meg nem is eltem, de sztm akkor sokkal konnyebb volt minden, nem volt ennyire fejlett semmi....


2020. jan. 14. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
A 80-90s évek legfeljebb stilusosak voltak és nem könnyebbek. Bár ez elég relatív, de szerintem ma sokkal egyszerűbb minden. Minel regebbre gondolsz annál nehezebb volt minden.
2020. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem jósolok fényes jövőt. Nekem is sokkal jobban bejönnek a régebbi idők.
2020. jan. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dönteni biztos sokkal könnyebb volt, hiszen nem volt, csak egyetlen lehetőséged.

Az élet maga az nehezebb volt.

2020. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!