Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 órás útért kb hány ezer...

1 órás útért kb hány ezer forintot kérhet el a taxis?

Figyelt kérdés
El romlott a kocsim és egész Tatabányára vitték szerelni viszont én Esztergomban lakom és egyik barátom sem ér rá viszont busz meg nem jár azért kérdezem ha valaki utazott már taxival 1 órát tőle úgy kb mennyit kért el .
2020. jan. 16. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:

A benzin nem óra-alapon fogy, hanem a megtett km számít.

A taxik tarifája nyilvános - a km-t meg talán te is meg tudod nézni a google maps-en. Szorozd össze, és megvan az összeg.

2020. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van a három cég egyikének a tarifája. kb. 50 km az 17 500 Ft. Ehhez még várakozási díj adódhat hozzá.

Az írja, hogy a visszaút Tatabánya határáig fizetendő. Így 30 000 forint felett lesz.

2020. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az h a busz nem jár? Óránként van buszjárat, Nyerges és akár Tarján fele is..
2020. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, a számolásomhoz: Kérdezhetnéd, miért nem esztergomi céget néztem. Azért mert csak kettőt találtam, és egyik oldalán sincs ártáblázat. Durva eltérések nem lehetnek akkor sem, ha a tatabányait veszem.
2020. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van egy taxis ismerősöm ő lehet majd nem fog ennyit el kérni ha még is akkor máshogy megoldom .
2020. jan. 16. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha van ismerősöd, miért nem kérdezted rögtön őt?


LOL

2020. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem a buszt. Pontos fel- és leszállóhely ismerete nélkül kerestem rá. A két város között ma, csak a nap hátra lévő részében 20 lehetőséged lenne még, van ami átszállással.


Nem akarod megnézni?

[link]

2020. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A busz/vonat tizedannyi pénzért el fog vinni. Még akkor is ha az állomástól már taxival mész a kocsiért.

Próbálhatod még az Oszkárt is, bár Tarján-Esztergom útvonalon szerintem nem lesz túl sok.

2020. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!