Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Küldtem anotalkon képet, nem...

Küldtem anotalkon képet, nem latszik rajt sok, de lehet belole valami bajom?

Figyelt kérdés
csak alsogatyaban vagyok es kicsit atlatszik,lehet belole gond?azonositani nem tud ugye?

2020. jan. 16. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tud, meg gondolom van jobb dolga. Ha az arcod, vagy valami nagyon hozzád köthető pl: neveddel vízjelezett kép stb. akkor nincs semmi. Ha lekéri a kép adatait, akkor is max a készítés ideje, talán a készülék típusa lesz ott, hacsak a képfeltöltő weboldal nem írja ezeket felül.
2020. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nagyon hozzád köthető*pl:

*nincs rajta

2020. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor semmi olyan adatot nem tud meg? letoroltem egyszerree,mivel elkuldtem es kilepett...
2020. jan. 16. 20:49
 4/8 A kérdező kommentje:
#2-es mire utalsz?
2020. jan. 16. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak kijavítottam magam: szóval nincs rajta olyan dolog ami közvetlenül hozzád köthető :)
2020. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja,nem tudtam hogy ugyanaz vagy :D koszi a valaszt!IP cimet se tudja lekovetni?vagy valami?tuti nem?
2020. jan. 16. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha látja az IP címet, azzal nem sokra megy. Van ilyen Hogy IP cím kereső, de általában, csak országra esetleg megyére tudja leszűkíteni, nyugi, mondom, ha ki is nyomozza valahogy, érdemben nem tudná bizonyítani, hogy te vagy az. Küldhettél te másról is alsónadrágos képet, nem csak magadról- és már ki is van magyarázva (pl: neten találtad vagy valami) de kétlem, hogy bármi lenne belőle :D
2020. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ó hogyne, ha minden egyes elküldött farokkép után hívnák az FBI-t akkor a fél magyar ifjúság rács mögött lenne. Majd kinövöd, hogy képeket küldözgess magadról. Ha ismerkedni akarsz akkor ne küldözgess alsógatyás, meg farkas képeket.
2020. jan. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!