Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Apukam meglátta, hogy cigizek, mit mondjak neki a cigi helyett?

Távolról látott csak, valami tipp, hogy mast mondjak, hogy az nem cigi volt? Nagyon fontos lenne, mert apukam megverne ha megtudná..

Keress kérdéseket hasonló témában: cigaretta

jan. 17. 07:59  Privát üzenet  

A válaszok
Nem segítünk aljas dolgokat elkövetni, oldd meg magadtól.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 17. 08:07 Privát üzenet

Mondd, hogy dzsoint volt.

Már-ki

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 17. 08:34 Privát üzenet
Mondd, hogy nem cigi édesapám, csak a matekfüzetem egy kitépett lapjába beletekertem egy kis falevelet, füvet, pitypangot és egyéb mezei gazt, majd rájaslukkoltam, mert úgy hallottam, az ilyen kitisztíjja az ember orra likát a fikátú, én meg úgyis meg vagyok fázva.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 17. 09:06 Privát üzenet

Szerintem mindig az őszinteség a legjobb út!!!

Nem fog annyira haragudni, mint ha még további hazugságokkal tetézed...

Mond meg az igazat.. neked is jobb lesz!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 17. 10:33 Privát üzenet
Apád nem hülye és nem vak, ha látta, hogy füstöltél ne tetézd még azzal is a bajt, hogy a szemébe hazudsz.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 17. 14:15 Privát üzenet
george1113 nevű felhasználó válasza:

Mind meg neki az igazat. Lehet hogy lefog cseszni érte, de ez mlg mindig jobb mintha hazudnál. Bántani nem fog, mert tudja, ő is volt fiatal.

A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 17. 19:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit lehet tölteni benzines öngyújtóba benzin helyett ami majdnem ugyan olyan jó?
Az oktatási intényménynek kötelességa a szülő helyett más hozzátartozót értesíteni, ha problémák vannak a gyermek (ek) kel?
Csak szerintem lenne az "Új kérdés" gombnak a "Saját menü"-ben a helye a "Kategóriák" helyett?
Ha víz helyett sósav lenne az alapvető folyadékunk amit iszunk, akkor a vizelet ürítése milyen hatással lenne a bolygón lévő napraforgó populációra?
Tudtok ajánlani helyett, címet, ahol tudnék önkénteskedni?
Milyen emberek azok, akik itt a gyakorin a kérdés megválaszolása helyett a kérdést kritizálják? Szerintetek mi a céljuk, és milyen személyiségük lehet?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!